Fenerbahçe - Porto ?

• Fenerbahçe

Votes: 40 40,8%
  • Porto

Votes: 54 55,1%
  • Berabere

Votes: 5 5,1%

• Total voters
    98
LostWay demiş ki:
Sniker demiş ki:
FB 3-2 alır.
6s ın katılamadığı yere 2. olup katıldık,en azından bunu göz önünde bulundurun :wink1:
Kedi erişemediği ciğere pis der :oldie:
"Şimdi susayım diorum olmuyor tutamıyorum :D Yanlış anlama Garezim sana değil fenere."

Biz o ciğerlere çok da rahat uzanırız tasa etme sen
Tamam o zaman uzansaydın koçum :)
Bu sene gördüm ben nelere uzandığınızı :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adam eski defter diyor olacak iş değil yahu bu sezon daha bitmedi neresi eski halen tarih yazılmaya devam ediyor ki sezon sonunda şampiyon belli olsun değil mi canımcım :P

Sonucunda bit Türk takımı olduğu için fenerbahçeli olmasam da umudumuz fenerin kazanmasından yana :muck:

(Ama görünen köy klavuz istemez.Bi 5 atarlar :D )

Sniker demiş ki:
FB 3-2 alır.
6s ın katılamadığı yere 2. olup katıldık,en azından bunu göz önünde bulundurun :wink1:

lol bizim şuan oldugumuz yere düşmek için fıldır fıldır hesap yapıyorsunuz el insaf.
uefa planları yapılıyor fenerbahçede fakat sonuç belli..
haklı bir sonunculuk fenerbeşçeyi bekliyor ^^
iddaaya da 2.75 lik oranı görüp portoya bastım.
valla yoksa fenerli olurdum da bu maçta,silk lazım :mrgreen: onun için de para lazım..para için de portonun alması lazım.
hadi aslanlar.. :P

dipnot: güiza hakikaten de sezonun en flaş transferi oldugunu ilk bir kaç maçtan sonra kaçırdıgı gollerle gözler önüne serdi..cidden de flaş gibi patlayıp bi anda söndü :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tarantella demiş ki:
Sniker demiş ki:
FB 3-2 alır.

lol bizim şuan oldugumuz yere düşmek için fıldır fıldır hesap yapıyorsunuz el insaf.
valla yoksa fenerli olurdum da bu maçta,silk lazım :mrgreen: onun için de para lazım..para için de portonun alması lazım.

dipnot: güiza hakikaten de sezonun en flaş transferi oldugunu ilk bir kaç maçtan sonra kaçırdıgı gollerle gözler önüne serdi..cidden de flaş gibi patlayıp bi anda söndü :mrgreen:

her satırına eyvallahda dipnot yazına iki satır dokunduramadan geçemeyeceğim, eğer ki sen guiza'yı 1 maç 90dk boyunca izlediysen, eğer ki sen forvet oyuncusu nedir ne değildir biliyorsan, eğer ki sen guiza'nın ispanya gol kralı olduğunu biliyorsan, eğer ki sen guiza'nın attığı goller ve asistlerinin kaç tane olduğunu biliyorsan, EMİN OL BEN FUTBOL ADINA HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM.

Ps : yazılarım hard'tır üzerine alınma sadece futbol olarak irdeledim seni :twisted: :mrgreen:

extraloob demiş ki:
Tarantella demiş ki:
Sniker demiş ki:
FB 3-2 alır.

her satırına eyvallahda dipnot yazına iki satır dokunduramadan geçemeyeceğim, eğer ki sen guiza'yı 1 maç 90dk boyunca izlediysen, eğer ki sen forvet oyuncusu nedir ne değildir biliyorsan, eğer ki sen guiza'nın ispanya gol kralı olduğunu biliyorsan, eğer ki sen guiza'nın attığı goller ve asistlerinin kaç tane olduğunu biliyorsan, EMİN OL BEN FUTBOL ADINA HİÇBİRŞEY BİLMİYORUM.

Ps : yazılarım hard'tır üzerine alınma sadece futbol olarak irdeledim seni :twisted: :mrgreen:

abim karşında galatasaray maltepe altyapı tesislerinde 2.5 yıl forvet mevkiinde görev almış bir futbolcu var :) daha önce fenerbahçede de oynadım.forvetten anlarım.tamam adam koşmuyor demiyoruz çabalıyor golü istiyor fakat fazla beceriksiz.bildigim üzere güiza ispanya dışına çıkmadı hiç..yani çok da dünya çapında bir futbolcu oldugunu söylemek yalan olur.
son vuruşlardaki beceriksizligine de bahane olarak uyum sorunu cart curt gösterilemez kanımca.
bazı ligler vardır.leblebi gibi gol atarsın.bazı ligler vardır öküzün trene baktıgı gibi bakarsın ^^

ps: güiza tabi istedigi topları çok alamıyor o da dogru.fakat yapacak birşey yok.forvet dedigin biraz becerikli olmalı..çok nadiren bile olsa kendi pozisyonunu yaratabilmeli..

ayrı bir ps : allah aşkına sen söyle :) güiza'nın ispanya'da kaç maçını izledin be abi ? adamın gol kralı olduğunu bilmeyeni dövüyorlar,eyvallah.ama bu adam madem bu kadar meşhur meziyetli,neden yurtdışına hiç çıkmadı veya çıkamadı bunu sorgulamak gerek.
hatırlatırım zafer biryol da 2004 sezonunu gol kralı olarak kapatmıştı..10larca yabancı kaliteli santrafor olmasına ragmen.fakat şimdi sanırım nerde oldugunu dahi bilmiyoruz.

Yukarı Alt