Replay demiş ki:
MelancholiC demiş ki:
Niye bu global ki bu maçın özelliği ne?
Her maçı yapacaksanız öyle yapın yoksa haksızlık oluyor. Yada en azından 4 büyüklerin maçlarını global yapıp tartışalım. Sadece Fenerbahçe'nin maçını tartışmak doğru değil. Site sizin olabilir ama üyeler olmadan modluk da adminlik de bir işe yaramaz. O yüzden üyeleri küçük görmemenizi ve iyi davranmanızı tavsiye ederim. Bu mesajıma da %90 artislik bir cevap gelecek zaten...
Ayrıca imzama da yazmıştım 1 aralar sildim sonra Old School olmak istediğimi belirtmiştim 4 yöneticiye pm attım cevap gelmedi. İmzama yazdım 3-4 ay imzada kaldı gene ilgilenen yok...
Sitenin sahibi hangi takımı tutuyor acaba :sfff: :sfff:
Alakası yok daha önce Galatasaray maçınında global yapıldığı olmuştu :think:

Crown demiş ki:
Replay demiş ki:
MelancholiC demiş ki:
Niye bu global ki bu maçın özelliği ne?
Her maçı yapacaksanız öyle yapın yoksa haksızlık oluyor. Yada en azından 4 büyüklerin maçlarını global yapıp tartışalım. Sadece Fenerbahçe'nin maçını tartışmak doğru değil. Site sizin olabilir ama üyeler olmadan modluk da adminlik de bir işe yaramaz. O yüzden üyeleri küçük görmemenizi ve iyi davranmanızı tavsiye ederim. Bu mesajıma da %90 artislik bir cevap gelecek zaten...
Ayrıca imzama da yazmıştım 1 aralar sildim sonra Old School olmak istediğimi belirtmiştim 4 yöneticiye pm attım cevap gelmedi. İmzama yazdım 3-4 ay imzada kaldı gene ilgilenen yok...
Galatasaray ve yabancı bi takımdı lig maçlarından yayınlandığını görmedim

Replay demiş ki:
Crown demiş ki:
Replay demiş ki:
Galatasaray ve yabancı bi takımdı lig maçlarından yayınlandığını görmedim
Bu söylediklerimi fazla gözünde büyütme samimi olucam arkadaşım burası ne senin siten ne benim sitem d.mod olursun olurum veya başka rütbe oda siteye yaptığın yararlar saygınlığın ve bu ailenin içinde olmadan dolayıdır Fenerbahçe maçlarının yayınlanması global olması ne seni ilgilendirir nede beni başka bir değişle elalemin derdi senimi gerdi olayına çıkar Boşuna yaygara yapmaya gerek yok çünkü boş dialog bunlar

Journalist

Aileden
Konuyu ben açtım ben global yaptım maç bittiğindede ben globalden aldım bunun nedenide fanatik Manisasporlu olmamdır eğer GS ile oynasaydık yine global yapacaktım şu vakitten sonra konu altında bu güzel konuyu mahfetmeye çalışan veya farklı yönlere çekmeye çalışan herhangi birini görürsem direk banlarım kimseyede hesap vermek zorunda değilim bir sorunu olan varsa pm ile bildirsin.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
2-1 aldık ama rahat bi maç izlemedim umarım bursa maçında bu oyunu sergilemeyiz oyunculara dinlenmek iyi gelir.

Yukarı Alt