Fenerbahçe-Galatasaray derbisi sizce nasıl sonuçlanır?

• Fenerbahçe kazanır

Votes: 109 54,5%
  • Galatasaray kazanır

Votes: 74 37,0%
  • Berabere biter

Votes: 18 9,0%

• Total voters
    200
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Tüm Türkiye'de nefesler tutuldu ve herkes Pazar günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisini beklemeye başladı. Ligdeki son 3 maçını 13 gol atarak kazanan Fenerbahçe, üst üste aldığı mağlubiyetlerle kaosa sürüklenen Galatasaray'ı Kadıköy'de ağırlıyor. 24 Ekim 2010 Pazar günü saat 19.00'da başlayacak dev derbi sizce nasıl sonuçlanır? Anketimize katılarak görüşünüzü belirtebilirsiniz.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Açık ara 5 atarız bu leblebilere, mamaduuuuuuuu niang varken uuuuuuuuuuuu :mrgreen: :lol: :twisted:

bu kadar olumsuzlukgun sinirini sizden cıkartırsak çok eğlenceli olur :lol:

Beşiktaşlı olmama rağmen fenev dedim hatta haftasonu handikaplı fenev oynucam 10 yıldır yenemiyor şimdide yenemez gs makara:

Takımı
Galatasaray
bjk190309 demiş ki:
Beşiktaşlı olmama rağmen fenev dedim hatta haftasonu handikaplı fenev oynucam 10 yıldır yenemiyor şimdide yenemez gs makara:
Biz de kardeş diye bağrımıza basıyoruz. Puu summer2: :D

SarkoLata demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Ne kardeşi ya,bi kardeş diye tutturmuş bazıları gsyle kardeş falan değiliz biz summer3:

bjk190309 demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
Ne kardeşi ya,bi kardeş diye tutturmuş bazıları gsyle kardeş falan değiliz biz summer3:
doğrudur her gs li ile her bjk li kardeş olacak diye bi kaide yok biz ancak insan gibi insan olan taraftarlarla kardeş oluruz f5 li bile olsa...!

Biz de kardeş diye bağrımıza basıyoruz. Puu summer2: :D[/quote]
Ne kardeşi ya,bi kardeş diye tutturmuş bazıları gsyle kardeş falan değiliz biz summer3:[/quote]
doğrudur her gs li ile her bjk li kardeş olacak diye bi kaide yok biz ancak insan gibi insan olan taraftarlarla kardeş oluruz f5 li bile olsa...![/quote]

Atara atar gidere gider .. :thumbsup: :buddha:

Yukarı Alt