GodOfWar demiş ki:
biraz keste..izle bizi.. Cool Cool
F5li bir global moderatör. Konuşma süper...
Ben fun club çıkmasaydı konusmıycaktım doğru, çünkü hiç bir takımın fun clubı olmamış olacaktı. Ama şimdi lanet olasıca takımın bir fan clubı var.

Ayrıca pessimist okuduğumu anlamasaydım senin gibi yazardım.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
yaa bişey demiyorum..adminin açtıgı konuda bu kadar..terbiyesizlik..1.tane adminin açtıgı konuya diğer adminler bişey demiyor sana ne oluyor?

Liu

rank8
Mr. ProfessoR demiş ki:
GodOfWar demiş ki:
biraz keste..izle bizi.. Cool Cool
F5li bir global moderatör. Konuşma süper...
Ben fun club çıkmasaydı konusmıycaktım doğru, çünkü hiç bir takımın fun clubı olmamış olacaktı. Ama şimdi lanet olasıca takımın bir fan clubı var.

Ayrıca pessimist okuduğumu anlamasaydım senin gibi yazardım.
sessizce beklemek ıstedım ama bu kadarı hakaret e girer

Mr. ProfessoR demiş ki:
GodOfWar demiş ki:
Mr. ProfessoR demiş ki:
Güzel site ayırımcılık yapılmıyor... kahvekeyfi

Antifebe-34
ne demek istedin? Confused Confused Neutral
Bas bayağı diyorum ki fenerbahçeyi sevmiyorum, nefret ediyorum, sitede ayrımcılık yapılıyor...

uff... amma uzaattın bee FenerBahçeyi sewmiyosan konudan ayrılıp hiç görmemiş gibi davranabilirsin ayrıca böyle saygısız konuşmaya devam edersen banlancan garanti bişey...

Clawless

Öğreniyorum
"lanet olasıca bi takımın"
takım tutmak sadece kendi takımını üstün görüp diğerlerine çamur atmak değildir ^^

Başka admin bir şey demez zaten, normal.

Terbiyesizlik yapmıyorum, düşüncemi söylüyorum. Ama siz polemik yarattığımı söylüyorusunuz, üstüne de kes diyorsunuz. fenerbahçelilere yakışan budur.

Ayrıca GodsOfWar benim başka bir sitede hazırladığım stall network kurulumunu buraya koymussun, bende sana bari alıntı yazsaydın demiştim. Doğru diyorsun demeni beklerken bi baktım altına ismimi yazdığım resimlerde ismimi silip konu editlendi demişsin. Sonuçta global moderatörsün 80 mesajlık daha 19 günlük bir üyeye karşı ne desen normal zaten.

Banlayın hadi ..!

Clawless demiş ki:
"lanet olasıca bi takımın"
takım tutmak sadece kendi takımını üstün görüp diğerlerine çamur atmak değildir ^^
Terbiyesiz, saygısız, kötü, ahlaksız biriyim. Takım tutmak da kendi takımımı üstün görüp diğerlerine çamur atmaktır !

Mr. ProfessoR demiş ki:
Başka admin bir şey demez zaten, normal.

Terbiyesizlik yapmıyorum, düşüncemi söylüyorum. Ama siz polemik yarattığımı söylüyorusunuz, üstüne de kes diyorsunuz. fenerbahçelilere yakışan budur.

Ayrıca GodsOfWar benim başka bir sitede hazırladığım stall network kurulumunu buraya koymussun, bende sana bari alıntı yazsaydın demiştim. Doğru diyorsun demeni beklerken bi baktım altına ismimi yazdığım resimlerde ismimi silip konu editlendi demişsin. Sonuçta global moderatörsün 80 mesajlık daha 19 günlük bir üyeye karşı ne desen normal zaten.

Banlayın hadi ..!
FenerBahçeye we Fenerbahçelilere Laf atmayı kes...

Hem ayıp :lol: , hem haksızlık. BJK Fan Club isteriz ^^ Rolling Eyes perde

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
tamam konuyu daha saptırmayın..muhabbet yok heleki niye bizim ki açılmadı da o açıldı hiiiiçç...yok...

Liu

rank8
Mr. ProfessoR demiş ki:
Kes demekle
Mr. ProfessoR demiş ki:
Ama şimdi lanet olasıca takımın bir fan clubı var
arasında biraz fazla fark var
Mr. ProfessoR demiş ki:
Takım tutmak da kendi takımımı üstün görüp diğerlerine çamur atmaktır !
oyledir ya ne demessin

Amma fenerli vramış be.Söylerlerdi de inanmazdım.Mayoz mu bölünüyorsunuz siz mitoz mu yoksa puahah bunu yazmayım bana yiyebilirim :lolmuch:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Mr. ProfessoR demiş ki:
GodOfWar demiş ki:
Mr. ProfessoR demiş ki:
Güzel site ayırımcılık yapılmıyor... kahvekeyfi

Antifebe-34
ne demek istedin? Confused Confused Neutral
Bas bayağı diyorum ki fenerbahçeyi sevmiyorum, nefret ediyorum, sitede ayrımcılık yapılıyor...
+1[/quote]

size uzatmayın...dediimmmmm Evil or Very Mad :lolmuch: :lolmuch: :lol: Razz :santa:

Yukarı Alt