Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
katılmak isterim yok imzanın yanına okan abinin yaptıgı Loguyu koyacaksınız..bu kadar basit katılmak için önce kimin fenerbahçeli oldugunu görelim..görmek içinde bu logoyu imzanıza katın..ben ve okan abi gibi..örnek..mesela.. Cool Cool Cool

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
son söz Fahri başkanın beyler oylarınızı bekliyorum.. :lolmuch: :lolmuch:

Başkan olmak için..oylar bana..herkes özgür istediğe oy versin..baskı altında kalmayın..istediğinize verin.. Cool

TurKKillS

Buralıyım
Takımı
Galatasaray
GodOfWar demiş ki:
son söz Fahri başkanın beyler oylarınızı bekliyorum.. :lolmuch: :lolmuch:

Başkan olmak için..oylar bana..herkes özgür istediğe oy versin..baskı altında kalmayın..istediğinize verin.. Cool
yönetiçi grubu başkan olamaz :lolmuch: Cool

Benide eklermisin club e de logoyu nasıl kullancaz daha yeni üyeyim extralooba :?!!!

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
Mr. ProfessoR demiş ki:
GodOfWar demiş ki:
Mr. ProfessoR demiş ki:
Güzel site ayırımcılık yapılmıyor... kahvekeyfi

Antifebe-34
ne demek istedin? Confused Confused Neutral
Bas bayağı diyorum ki fenerbahçeyi sevmiyorum, nefret ediyorum, sitede ayrımcılık yapılıyor...
kardesım ne kadr gereksız polemık yartıosun senın aklına geldgnde extraya cıtlaysaydın fun club accam dıe o sman olmas deyıp smdı fb fan club u actıgı ıcın jazz yapardın smdii mısır mı yıcen nappcaksan yapp ama surda agzımızn tadını bozma kurbanın olayım Arrow Arrow

Benide fun clup a alırmısın bende fenerliyim fakat daha siteye yeni üye olduğum için logoyu nasıl koyıcam bilmiorum Rolling Eyes

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
berkay528 demiş ki:
Benide fun clup a alırmısın bende fenerliyim fakat daha siteye yeni üye olduğum için logoyu nasıl koyıcam bilmiorum Rolling Eyes
herkesin imzasındaki FB Logosunu al..imzana koy.. Cool

pessimistt demiş ki:
kardesım ne kadr gereksız polemık yartıosun senın aklına geldgnde extraya cıtlaysaydın fun club accam dıe o sman olmas deyıp smdı fb fan club u actıgı ıcın jazz yapardın smdii mısır mı yıcen nappcaksan yapp ama surda agzımızn tadını bozma kurbanın olayım Arrow Arrow
Dilimiz Türkçe, senin burda doğru yazdığın kelimeler ve kelime grupları : ne, aklına, yapardın, mısır mı, ama, tadını bozma kurbanın olayım

Forumda fan clublar bölümü yok...
Senin ağzının tadını kaçırmak için uğraştığım da yok.
Admin fenerbahçeli, modlar fenerbahçeli, forumdaki üst düzey kişiler fenerbahçeli...

Böyleyiz işte, hiç kimse karşıdakini kendisi yerine koyarak düşünmüyor. Galatasaray'lı olsaydın haksızlık değil, ayırımcılık değil der miydin acaba ?

Hiç bilmediğim bir yerde , En çok bildiklerimleyim
Mr. ProfessoR demiş ki:
pessimistt demiş ki:
Dilimiz Türkçe, senin burda doğru yazdığın kelimeler ve kelime grupları : ne, aklına, yapardın, mısır mı, ama, tadını bozma kurbanın olayım

Admin fenerbahçeli, modlar fenerbahçeli, forumdaki üst düzey kişiler fenerbahçeli...

Böyleyiz işte, hiç kimse karşıdakini kendisi yerine koyarak düşünmüyor. Galatasaray'lı olsaydın haksızlık değil, ayırımcılık değil der miydin acaba ?
sen ne bizi begenıosun nede bızım yazdıklarımızı yaptıklarımızı..bıde okudugun seyı anlamıosun..ben sana böle bı istegın olsaydıda buda degerlendırılseydı ust duzey dedıgın kısıler tarafından...o gun bu kabul gormeseydi o zman ayrımcılık var demeye hakkın olurdu...smdı fun club olayı FeNeRBahCe ile basladıgı ıcın zoruna gıdıo..bununla basladı fun club ılerdede senın takımınınkıyle devam eder arkadasım... umraım anlasabılmısizdır..((her ne kadar turkceyı dogru kullanamasamda extraokk ))

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Mr. ProfessoR demiş ki:
pessimistt demiş ki:

biraz keste..izle bizi.. Cool Cool

Yukarı Alt