Server
Flora
Takımı
Galatasaray
maddeler kurallar yapılabileceğinin en güzeli noktasında bu yüzden sizler aranızdan bir başkan çıkartın çok daha harika işler çıkacak 3 ay sonra FB Fun Club öyle bir noktaya gelecek ki antu.com bize reklam verecek :lolmuch: :mrgreen:

Liu

rank8
extraloob demiş ki:
maddeler kurallar yapılabileceğinin en güzeli noktasında bu yüzden sizler aranızdan bir başkan çıkartın çok daha harika işler çıkacak 3 ay sonra FB Fun Club öyle bir noktaya gelecek ki antu.com bize reklam verecek :lolmuch: :mrgreen:
:lolmuch: :lolmuch:
inş o günleride görürüz yaa Cool

extraloob demiş ki:
Başkan seçimini ne zaman yapıcaz bir an önce yapalım ki fun clun oluşsun extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
söyledim ya kendi aranızda yapacaksınız Fenerbahçe bölümü altında bir topic açın başkanlık seçimi diye topici süsleyin püsleyin ve kendi kendinize bir başkan seçin bakalım Wink

Liu

rank8
extraloob demiş ki:
söyledim ya kendi aranızda yapacaksınız Fenerbahçe bölümü altında bir topic açın başkanlık seçimi diye topici süsleyin püsleyin ve kendi kendinize bir başkan seçin bakalım Wink
okan abi dediğin gibi açalım bi topic adayları alalım sonra bir topic daha oraya anket yapalım adayları kamu oyuna sunalım başkan ı öyle belirleyelim Wink

Alizee demiş ki:
extraloob demiş ki:
okan abi dediğin gibi açalım bi topic adayları alalım sonra bir topic daha oraya anket yapalım adayları kamu oyuna sunalım başkan ı öyle belirleyelim Wink
Bence öyle güzel olur gel alize biz yapalım extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
paffendorf demiş ki:
extraloob aranan özelliklerde bi tek benim 1500 mesaj yollama eksik ama dierleri bende fazlasıyla war..
eh ne yapalım bizde bekleyeceğiz hemen açtık diye 1000kişiye aramıza alamayız ama değil mi aceleye gerek yok uzun soluklu bir birlikteliğimiz var zamanla hepsi oturur herşeyin bir ağırlığı karizması olmalı kahvekeyfi

Ya diyelim ps user den birisi başkan oldu ps userlik yazsııs falan kalkcak mı ??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
renk verilmiş birisi başkan olamaz dedim ya güzelim Razz :lolmuch:

Yukarı Alt