alpay29 demiş ki:
Kurallar : FB Fun Club üyesi olmak için şartlar aşağıda listelenmiştir.
1-Sitemizde 1500 mesaj atmış olmak ve Aileden birisi olmak.
arkadaşlar ben olayın burasına karşıyım... çok ağır ..

ayrıca Fenerbahçeli olmak yürek ister gönül ister.. öyle mesajla falan olmaz...

bende bu sayfayı görmemiş olarak devam ederim....
hacım o kriter her onune gelenin uye olmaması içindir bence iyi yoksa adam bi account açacak 5 10 gun girecek foruma üye olacak sonra bi daha piyasada yok 1500 msj atan kişi dvmlılığı olan kişidir foruma düzenli giriyo demektir Wink

bannedddd

Buralıyım
Hayırlı olsun. Yalnız benim bir önerim var. Bu tür etkinliklerde falan mesaj sayısı her zaman arka planda olmalıdır. Fenerbahçeliler için açılmış sonuçta, tüm Fenerlileri alın derim. Hem bu sefer post kasmalar falan başlar. Ama yine de siz bilirsiniz.

By_41_Lee demiş ki:
dayı bizide al :mrgreen:
KUrallar bana hayır alma diyo :mrgreen:

millet bu kdr çok FB sevdası varsa azcık test bölümüne katılın asdf yazın yada foruma biraz daha faydalı paylaşım ve yroumda bulunu 1500 post yapın yani Fenerbahçe için az bile 1907 çıkarsak mı acaba

The_DifferenT demiş ki:
By_41_Lee demiş ki:
dayı bizide al :mrgreen:
KUrallar bana hayır alma diyo :mrgreen:

millet bu kdr çok FB sevdası varsa azcık test bölümüne katılın asdf yazın yada foruma biraz daha faydalı paylaşım ve yroumda bulunu 1500 post yapın yani Fenerbahçe için az bile 1907 çıkarsak mı acaba
Peki hacım sen bilirsin ne diyim detective

valla ben sadece yarım saatte 50 post yazarım hiç biride anlamsız olmaz
bu post kasma konusu kafaya çok takılıyo yorum yapmaya bile post kasıyo denilecek yakında test/drive bolumunde bbişiler deneyin :lolmuch:

BaD_BoY demiş ki:
Ok ben kurallar kısmını 1907 yapıyorum 1907 postu olmayan uyeleri clubtan at 1907 post kasıp tekrar uye olsunlar FB için 1907 post kasamayacakmısınız? Rolling Eyes
Cok acık bir dille at demmisin.Kalbim kırıdı Crying or Very sad Crying or Very sad Neyse bencede mantıklı ama.Yavas olsun,hic olmamasından iyidir.

Yukarı Alt