addIcFb

Aileden
Fenerbahçe'de uzun süren sakatlık döneminin ardından Ankaragücü mücadelesi ile yeşil sahalara dönen Gökçek Vederson, "Artık Fenerbahçe çıkış dönemine girmiştir" dedi..

gokcekvederson_mac01.jpg

Vederson'un maç sonunda yaptığı açıklamaları Ajansspor.com derledi. Yıldız futbolcu açıklamasının sonunda Türkçe olarak Türk halkına mesaj da gönderdi.

Yıldız futbolcu maç içinde sakatlıkla ilgili sorun çekmediğini ifade ederken, "Aylar olmuştu oynamıyordum ve bugün döndüm. Elimden geldiğimce iyi oynama çalıştım. Bugün kazanmak önemliydi ve bunu başardık, ben de kendi adıma sakatlık sonrası sahada hiçbir sıkıntı yaşamadım. 3 puan almak çok önemliydi, mutluyum" dedi.

Bazı takımların 10 kişi kaldıktan sonra sıkıntı çekebileceğini söyleyen Vederson, "Bugün bunu yaşamadık. Futbol olarak istediğimizi ortaya koyamasak da yine de skoru koruduk ve kazanmayı bildik. Artık Fenerbahçe çıkış dönemine girmiştir. Bunu da gerek içeride, gerekse dışarıda kazandığı maçlarla gösterecektir" ifadesini kullandı.

Vederson son olarak Türkçe olarak “29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun..” sözleri ile Türk halkına mesaj gönderdi.

Yukarı Alt