Prada

_Alone_ demiş ki:
Fenerbahçenin şansı var şöyle var ingilterede yenilirse yani 1-0 fln az bir skorla buraya gelince mükemmel bir taraftarla yenmesi olanaksız..
Chelsea nında Sakatları çok zaten hiç bir zaman çok yıldız bir takıma güvenmem..
Roberto carlosta yetişmeye çalışıyor anlamadım orda 10 tane roberto carlos var.. :lolmuch:

En iyisi ilk dakikada gol bulmamak sonrası gelir ki bizde ilk dakikalarda gol atmıyalım neden derseniz en zor maç ilk dakikalarda atılan maçtır o skoru korumak yürek ister ki chelsea'yle yapıyosanız.. :lol:

Forvete semihi koyması %999 hatalı olur Kezman hem avrupaya alışık hemde bir aralar chelsea'de oynadığı için iyi bir avantaj olur..

Carlos İlk Defa Chelsea'ye karşı oynıcak oda bir eksi olur..
Sevilla maçındaki ilk yarıdaki performansını gösterirse Fener yenemez ikinci yarıda oynadığı gibi olursa yenme şansı yüksek.. kahvekeyfi
Ne diyim Başarılar... extrabeer

Ilk mac istanbulda ya :santa: Burada gol yememek cok onemli cunku fener orda gol atar ama yerde o durum sakat olur.. Sevilla tarifesiyle chelseayi elemek zor defansta minimum hata lazim Alicaz kupayi alicazzz

RollsRoyce demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
Mr_BOB demiş ki:
fener sanslı su an ic karısıklıkları olan bı takımla eslestı GSlee yım ama fener bu turu ıns gecer extraokk sanslı bı kura extraokk extrabeer
son anda az daha schalke cıkacaktı :mrgreen: bence sevillayı eleyen bir fener için chelseade aynı kuvvette insl gecer
Ben fenerli değilim ama Fenerin turu geçmesini isterim.Sevilla & Chelsea hemen hemen aynı güçte kimse kendini avutmuyor Evil or Very Mad

polemik yaratan yok.
sevilla ile chelsea aynı ayarda diyorsan bir takım şeyleri ölçüp tartıp yeniden düşünmen gerek demektir Wink

bannedddd

Buralıyım
Sevilla Chelsea'ye göre çok kolay bir ekip. Bir kere Sevilla'nın savunması kötüydü ve bu yüzden gol yollarında pek fazla sıkıntı çekmedik. Ama Chelsea'nın savunması gerçekten çok iyi Fener'deki forvetlerin beceriksiz olduğu kanısındayım. Chelsa bence bizi eler ama umarım yanılan ben olurum.

Prada

Rational demiş ki:
Sevilla Chelsea'ye göre çok kolay bir ekip. Bir kere Sevilla'nın savunması kötüydü ve bu yüzden gol yollarında pek fazla sıkıntı çekmedik. Ama Chelsea'nın savunması gerçekten çok iyi Fener'deki forvetlerin beceriksiz olduğu kanısındayım. Chelsa bence bizi eler ama umarım yanılan ben olurum.
Ya Allah aşkına artık yıl 2008 ne Forveti ne beceriksizliği... Fenerde forvet kavramı yok zaten Fenerbahçe şu an dünyada en iyi ortasahayla hucum organizasyonunu yapan takımlar arasında.. Bunun örneğini sağ kanat olan Deividin şamp. Liginde 4 Alexin 2 ugur boralin 2 goluyle özetleyebilirim..

Sevilla Chealsedan turnuva takımı olma açısından 2 gömlek üstte.. Beyler bahsettiğiniz Sevilla son 2 senenin UEFA şampiyonu ve eşleştikleri takımlara bakarsanız ve üst düzey takımlarını eleyerek aldılar o kupaları ve adamlar takır takırda top oynadı.. Ve Fenerbahçe değil Sevilla çıkmış olsaydı bu Chelseayi içeride dısarıda yenerdi...

Bence bi man.unt ve arsenal varken şu an Chelsea çıkmış olması bizim için şans.. Bundan sonrası ne olur bilemem ama ülkenin bu başarılara ihtiyacı var. Fenerbahçemizin chelseayi eleyebileceğine abartılı inanıyorum Wink

bannedddd

Buralıyım
KupeR demiş ki:
Sevilla Chealsedan turnuva takımı olma açısından 2 gömlek üstte.. Beyler bahsettiğiniz Sevilla son 2 senenin UEFA şampiyonu
Bi Sevilla'nın bi de Chelsea'nın kadrosuna bak öyle konuş ki eğer Chelsea UEFA'ya kalsaydı o da çooook çoook rahat kupayı alırdı o zaman ne diyecektin? Wink

hmzsnmz demiş ki:
bence çok güzel bir kura oldu FB icin... inş eler , eleyecektirde...
Bikere schalke falan gelse Fb belki motive olamayacaktı ve belkide kolay gorunen tur husranla sonuclanacaktı.ama Chelsea nin söyle avantajı var en azından ingiliz takımları arasında en yavas oynayanı ^^.yani Fb önce defansı saglam tutarsa gol yemeyecektir özellikle saracoglunda.yani saracoglunda 1-0 lık galibiyet bile yetebilir...ama birde şu yanı var chelsea lig in en az gol yiyen takımı sadece 2 gol gördü yanılmıyorsum kalelerinde. ki bu Sevilla'dan 2 macta toplam 5 gol yiyen fb defansı icin bi alarmdır... ama neyseki tek forvet ama arkası dolu bir orta saha ile oynuyor chelsea.bence icerideki 1-0 yetecektir fb ye... onun icin bence ilk macta taraftar sabırlı olmalı ve fb de defansı 1dk bile bırakmamalı... tek golle deplasmanda sonuca yatmaya gider fb ve turu alır gelir.

uzun yazdım inş konu butunlugu vardır basında ne yazdıgımı unuttum cunku :mrgreen:

Ellemeyin bakim Draculaya haklı hahay :mrgreen: :twisted:
Şaka bi yana elenmek kötü oldu o son dakikalarda bir gol atıklarlar sandım ama nafile. :?

Ben liverpool vs fenerbahce yarı final maçına kendimi hazırlmıştım malesef olmadı ama hakettik savaştık buda guzeldi elenmek dışında hiçbirşeye uzulmuyom bu chelsea den bişey olmaz kupayı dahi alsanalr adamların oynadıkları oyun resmen rezalet

The_DifferenT demiş ki:
Ben liverpool vs fenerbahce yarı final maçına kendimi hazırlmıştım malesef olmadı ama hakettik savaştık buda guzeldi elenmek dışında hiçbirşeye uzulmuyom bu chelsea den bişey olmaz kupayı dahi alsanalr adamların oynadıkları oyun resmen rezalet
katılıyom chelseaden bir s...m olmaz :mrgreen: bu sene kupa finali M.United vs Liverpool oldie

RollsRoyce demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
katılıyom chelseaden bir s...m olmaz :mrgreen: bu sene kupa finali M.United vs Liverpool oldie
bu sene çokkkkkkkk acık favorim man united yaw mukemmel nasıl bişise adamlarda oyle işte sahsen nefret ederim man. united den ama benim gorusum % 3456789312388 man. Unidted hak ediyo bu yıl kupayı ancak belli olmaz barca bu suan halleri yii degil ama 1 -0 yener deplasmanda 0-0 bitirir finale kalabilir tabi bu olsaılık cok dusuk bence

The_DifferenT demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
By__dRaCuLA demiş ki:
eşleştiği gibide elendi hahaaayyyy :mrgreen:
fb konularındaki tavrın göze cok batıyor zannımca biraz ceki-düzen ver kendine :wink1:
bunu anlıyamıyack yapıdaki birisine yazıyon boşa ugraşma bence hamza sana yazık :mrgreen:
ben üzerime duseni yapayımda tercih onun... akıllanmazsa cezası var çeker ...
yani ya seve seve yada sıka sıka :twisted:

Yukarı Alt