Evet Temsilcimiz Fenerbahçe Chelsea ile eşleşti diğer eşleşmeler şöyle:

- Resim Silinmiş.

Manchester United:AS Roma
Shalke 04:Barcelona
Arsenal:Liverpool
extrabeer

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
fener sanslı su an ic karısıklıkları olan bı takımla eslestı GSlee yım ama fener bu turu ıns gecer extraokk sanslı bı kura extraokk extrabeer

Mr_BOB demiş ki:
fener sanslı su an ic karısıklıkları olan bı takımla eslestı GSlee yım ama fener bu turu ıns gecer extraokk sanslı bı kura extraokk extrabeer
son anda az daha schalke cıkacaktı :mrgreen: bence sevillayı eleyen bir fener için chelseade aynı kuvvette insl gecer

RollsRoyce demiş ki:
Mr_BOB demiş ki:
son anda az daha schalke cıkacaktı :mrgreen: bence sevillayı eleyen bir fener için chelseade aynı kuvvette insl gecer
inş ole olur walla :lol::D sevıllaya karsı super oynayan gokhan yok ılk macta o kanattı ıı kapıcak bırısı lazım yoksa bılemıorum :lol:

Chelsea Bu aralar Zayıf İlk Dakkalarda Yiyorlar
Sonrada Zor Toparlıyorlar
YaDa İyi Dayanıp Son 20
Dakkada Oyundan Soğuyorlar
İç Karısıklıkları
Var
Hayırlı Olsun Bize

Bencede Schalkeden sonra en kolay rakip chealseydi, hayirli olun bakalim nolacak!?!

eger bu turuda gecersek o gazla kupaya kadar ulasiriz(icimden bi ses öyle diyor)

Fenerbahçenin şansı var şöyle var ingilterede yenilirse yani 1-0 fln az bir skorla buraya gelince mükemmel bir taraftarla yenmesi olanaksız..
Chelsea nında Sakatları çok zaten hiç bir zaman çok yıldız bir takıma güvenmem..
Roberto carlosta yetişmeye çalışıyor anlamadım orda 10 tane roberto carlos var.. :lolmuch:

En iyisi ilk dakikada gol bulmamak sonrası gelir ki bizde ilk dakikalarda gol atmıyalım neden derseniz en zor maç ilk dakikalarda atılan maçtır o skoru korumak yürek ister ki chelsea'yle yapıyosanız.. :lol:

Forvete semihi koyması %999 hatalı olur Kezman hem avrupaya alışık hemde bir aralar chelsea'de oynadığı için iyi bir avantaj olur..

Carlos İlk Defa Chelsea'ye karşı oynıcak oda bir eksi olur..
Sevilla maçındaki ilk yarıdaki performansını gösterirse Fener yenemez ikinci yarıda oynadığı gibi olursa yenme şansı yüksek.. kahvekeyfi
Ne diyim Başarılar... extrabeer

Carlos İlk Defa Chelsea'ye karşı oynıcak oda bir eksi olur
Bence Carlosun İilk Defa Oynaması
Dezavantaj Olmaz
Carlos Ne takımlara
Karsı Oynamıs Adam
Carlos Yönünden Bir Eksimiz Olacagını Sanmıyorum Exclamation

CaN_KsK demiş ki:
Carlos İlk Defa Chelsea'ye karşı oynıcak oda bir eksi olur
Bence Carlosun İilk Defa Oynaması
Dezavantaj Olmaz
Carlos Ne takımlara
Karsı Oynamıs Adam
Carlos Yönünden Bir Eksimiz Olacagını Sanmıyorum Exclamation
Her takım aynı mıdır?İlk defa oynuyor sonuçta isterse feriştahı olsun ilkler her zaman zordur bazı futbolcuları tanır o ayrı..Bilmiyorum bakalım maçı bekliyoruz. kahvekeyfi

açıkcası fenerli arkadaşlarım şok geçirdi.
schalke beklerken chelsea yi duyunca aglamaklı oldular.
gerçekten üzüldüler yani.

şimdi baktıgımızda alması zor tabi fenerin turu.
ama top yuvarlak tabi.
herşey olabilir.
fakat bu sonuç olarak bir avrupa devi.
savunmalarında sevilla nınki gibi aksamalara rastlamak çok zor.
yine de bir galatasaraylı olarak fenere başarılar dilerim.
umarım gerek maglubiyetle gerek galibiyetle alınlarının akıyla çıkarlar.

RollsRoyce demiş ki:
Mr_BOB demiş ki:

beyler tamam ben dahil hepimiz fenerin kazanmasını istiyoruz.
ama ne olur biraz gerçekçi olun.
sevilla ile aynı güçte bir takım değil chelsea.
ondan kat be kat üstün.
savunmasında aksaklıklar yok varsa bile çok çok az.
iç karışıklık oldugunu söyleyip kendinizi avutmaya çalışmayın.
at gözlüklerini çıkaralım.

drogba oynarsa fenerin zaten şansı olacagını pek zannetmiyorum ama dedigim gibi top yuvarlak.
gönlümüz türk takımından yana.

inşallah liverpool da oldugumuz gibi ingilizlere 2.kez rezil olmayız ne diyeyim.

2easy4me demiş ki:
RollsRoyce demiş ki:
Mr_BOB demiş ki:

beyler tamam ben dahil hepimiz fenerin kazanmasını istiyoruz.
ama ne olur biraz gerçekçi olun.
sevilla ile aynı güçte bir takım değil chelsea.
ondan kat be kat üstün.
savunmasında aksaklıklar yok varsa bile çok çok az.
iç karışıklık oldugunu söyleyip kendinizi avutmaya çalışmayın.
at gözlüklerini çıkaralım.

drogba oynarsa fenerin zaten şansı olacagını pek zannetmiyorum ama dedigim gibi top yuvarlak.
gönlümüz türk takımından yana.

inşallah liverpool da oldugumuz gibi ingilizlere 2.kez rezil olmayız ne diyeyim.
Polemik yaratma
Ben fenerli değilim ama Fenerin turu geçmesini isterim.Sevilla & Chelsea hemen hemen aynı güçte kimse kendini avutmuyor Evil or Very Mad

Gerçekten çok zor bi rakip beni chelsea nin oyunundan çok ismi korkutuyo buyuk bi club hakemlerin insiyatifini onlardan yana kullanacağı kesin son 3 yıldır transefere harcadıkları para akıl almaz ve yinede büyük bi başarıları yok buda biraz kotu yani başarıya aç bi takım turu geçmek için ellerinden geleni yapacaklar
iyi yani çabuk demoralize olan bi takım agresifler hırcınlar bundan yararlanmak gerek saracoğlundaki macı bi şekilde kazanırsak ingilterede bi umut belki berabere kalabiliriz
ancak sunuda unutmuyalım Fb elense bile sonuç olarak bu yılın avrupada en iyi 8 takımından birisi buda az bi başarı degil merdivenleri yavaş yavaş çıkmak daha olumlu olacaktır
ayrıca tek bi bedduam var chelsea için inş. ters tepmez bi bela olsunda lampard oynamasın nefret ediyom bu ....... ayağı fln kırılsa iyi olur Razz

Ben Schalke cıktı ohh diyecekken bi anda gelince Chealse cöktüm,gözümden yaş geldi. Crying or Very sad Ama sorna düşünüce
1)Sen son 2 senenin UEFA sampiyonunu yenmiş takımsın,bunkları nie alamıyasın
2)Gercekten şu an durumları cok kötü,kendi kupalrnda bi köy takımına elendiler.
3)Gökhan ilk maç yok,carlos büyük ihtriamlle doner.Ama en onemli:Maclar 2-3 Nisan ve 7-8 nisan galiba.Ve arada Besiktaş maçı olabilir.Bu büyük dezavantaj.Yenilme nedenimiz olabilir!

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Chelsea bizi zorlar ama yılmak yok hepsini ezip geçcez

Chelsea Bu aralar Zayıf İlk Dakkalarda Yiyorlar
Sonrada Zor Toparlıyorlar
YaDa İyi Dayanıp Son 20
Dakkada Oyundan Soğuyorlar
İç Karısıklıkları
Var
Hayırlı Olsun Bize
Bunu Diyorum İlk Dakkalarda Yerlerse Toparlamaları Zor Wink

2easy4me demiş ki:
açıkcası fenerli arkadaşlarım şok geçirdi.
schalke beklerken chelsea yi duyunca aglamaklı oldular.
gerçekten üzüldüler yani.

şimdi baktıgımızda alması zor tabi fenerin turu.
ama top yuvarlak tabi.
herşey olabilir.
fakat bu sonuç olarak bir avrupa devi.
savunmalarında sevilla nınki gibi aksamalara rastlamak çok zor.
yine de bir galatasaraylı olarak fenere başarılar dilerim.
umarım gerek maglubiyetle gerek galibiyetle alınlarının akıyla çıkarlar.
Ben hiç üzülmedim. Ynesek de yenilsekte chelsea gibi pahalı we kaliteli bir takımla maç yapacağıs we avrupaya reklam olacaqıs.Yenilsek de kar yapmış olcaz yane..Shalgke gelseydi şansa geçti derdi herkes bize turu..

Yukarı Alt