WeAre

Buralıyım
AnatoliaFire demiş ki:
@SirGloo
Benim anlatmaya çalıştığım pozisyonun penaltı olmadığı mı? Yoksa spikerlerin pozisyonlar hakkında yorum yapmaması gerektiği mi?
lig tvyi takip ediyorsan böyle yorumların ordada çok olduğunu görürsün ki bu maç Türkiye kupası.Yorum yapmak en büyük hakları.

ahahahha torunlarınız görür belki, seneye 28. seneniz olucak bu gidişte. Geçmiş olsun canlarım.. :D :D :D Bjk'li yoldaşlarımı tebrik ediyorum, çok güzel oyun sergiledi bjk helal olsun... :P

WeAre

Buralıyım
AnatoliaFire demiş ki:
@Sirgloo
Peki maçı anlatan, görevi maçı izleyenlere-dinleyenlere aktarmak olan bir adamın yorum yapması o kişinin kalitesini artırıyor mu? Objektif olarak bir değerlendir. Bir de empati kurmayı dene. Derbi maçlarda galip tarafın en çok yapması gereken şeydir empati kurmak.
hacım belli ki çok kızmışsın.Ama yorumcuları oraya süs die çağırmıyorlar.Yorum yapsınlar diye çağrıyorlar.Onlarda görevlerini yapıyor.Spikerde onlara ayak uydurdu okadar.

Black Rain demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Maçı anlatan spikere acı acı sövüyorum. Beşiktaşlı adamı koymuşlar maç anlat diye...
Bahane bunlar güzelim geçiniz.com

Klasik fenerbahçeli tavrıdır bunlar ezberledik artıkın :)
Kimsenin bahaneyi spikerde arama ihtiyacı hissedeceğini düşünmüyorum. Bahane arayacak olan başka yerde arar..

Black Rain demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Maçı anlatan spikere acı acı sövüyorum. Beşiktaşlı adamı koymuşlar maç anlat diye...

Kimsenin bahaneyi spikerde arama ihtiyacı hissedeceğini düşünmüyorum. Bahane arayacak olan başka yerde arar..

Streetwise demiş ki:
ahahahha torunlarınız görür belki, seneye 28. seneniz olucak bu gidişte. Geçmiş olsun canlarım.. :D :D :D Bjk'li yoldaşlarımı tebrik ediyorum, çok güzel oyun sergiledi bjk helal olsun... :P
Eyw hacım ^^ bunlar eğer kupayı alırsa destan diye anlatırlar bir sonraki nesillere ^^ 100 yılda bir olan birşey gibi :P :P
@AnatoliaFire
Tamam hacım dediğim gibi olsun.. Bi kerede birşeyde sorun bulmayıverin. Sanki duymadın alex penaltıyı atınca adamın bas bas bağırdğını.
Neyse biz eğlenmemize bakalım ..
[flash=425,350]http://www.youtube.com/watch/v/X_gx11xUfLY[/flash]

hmzsnmz demiş ki:
Streetwise demiş ki:
Eyw hacım ^^ bunlar eğer kupayı alırsa destan diye anlatırlar bir sonraki nesillere ^^ 100 yılda bir olan birşey gibi :P :P
@AnatoliaFire
Tamam hacım dediğim gibi olsun.. Bi kerede birşeyde sorun bulmayıverin. Sanki duymadın alex penaltıyı atınca adamın bas bas bağırdğını.
Aynen bro bunlar alsaydı bu kupayı artık 10 sene anlatırlardı. Ama yine hasret kaldılar, yazuk yahu acıyorum bu 5b ... :D

Maksat zaten burda değilmi?
30 sene de alamasak 100 sene de alamasak formamızı giyip meydan okumak değil mi amaç?
Biz ki fenarbahçeliyiz bi kupa için laf mı yapıcaz?,Okula mı gitmicez?,Dalga geçenler karşısında susucaz mı?
Hayır formalarımızı çıkarmıyacaz,Gidicez biz ne oloursa olsu takımımızın yanındayız dicez isterse 2.lige düşsün bu değilmi zaten fenarbahçeli olmak?
Onun için değil mi ki her önüne gelen fenerli olamıyor..
Dıstluğumuzu savunucaz fenarbahçeli gibi ne olursa olsun takımımızı satmıcaz...
Ne olursa olsun camiyamızın ve takımımızın yanında olduğumuzu göstericez...

BJK yi tebrik eder,Maçtaki başarılarını da kutlarım...:mucuk:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Streetwise demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Streetwise demiş ki:
@AnatoliaFire
Aynen bro bunlar alsaydı bu kupayı artık 10 sene anlatırlardı. Ama yine hasret kaldılar, yazuk yahu acıyorum bu 5b ... :D

Evet bunlar yönetimlerinin yaptığı saçma sapan işler yüzünden boyunları eğilmiş, bjklinin 6slinin diline düşmüş, ligde kötü ötesi bi performans sergilemiş bi takımın taraftarları. Bunlar yönetimlerinin hataları yüzünden rakip taraftarların
diye tabir ettiği bahtsız taraftarlar...

AnatoliaFire demiş ki:
Black Rain demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:

Ortada bir bahane falan yok hocam, adam çıkmış "Bu görüntü herşeyi açıklıyor, böyle bir penaltı verilmez" demeye getiriyor. Senin görevin yorum yapmak mı, maçı anlatmak mı? Adam bir de beşiktaşlı olduğu için maçı bile anlatamadı. BJK ataklarında coşkulu, FB ataklarında bir burukluk vardı sesinde.

spiker gayet haklıydı.kendini tutabilirdi ama bünyamin gezer'in "hadi bi gol daha atın bari len" şeklinde verdiği penaltıya başka bir yorum da yapması yersiz olurdu.beşiktaşlı adam olsa ne olacak olmasa ne olacak onu anlamadım.maça bir tesiri mi oldu ? bence konuşmamız gereken bünyamin gezer'in son dakikada attığı klas goldü.yani onu bıraktınız bunu konuşuyosunuz. :D

Yukarı Alt