Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
73. Dakikada bıraktım izlemeyi...
Maçın taa başında anlamıştım, bu Volkan babacan bir yamuk yapar demiştim. Sağolsun yanılttı beni, bir değil 3 yamuk yaptı. Ya durması gereken yerde durmuyor (1.gol), ya topa elleriyle değmeye korkuyor (2.gol) adam. Helal olsun Aragones olacak "adama". Ligde bir iddian kalmamış, uefayı garantilemişsin, sakatlanmasından korktuğun bir futbolcu da yok. Derbilerin adamı, Fenerbahçe'nin en iyi kalecilerinden biri olan Volkan Demirel neden yedek kulübesinde? Ağlamak üzereyim şuan. TV den sesler de geliyor 4-1 oldu galiba. Aragones gibi bi belayı takıma getiren, Fenerbahçe'nin bu seneki iğrenç performansında emeği geçen, gereksiz saçma sapan transferler yaparak trilyonlarca para döken, "Fenerbahçeli" (tırnak içerisinde söylüyorum) insanların bu sene boynunu eğdiren yönetime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

extraloob demiş ki:
Fenerbahçe

alternatifsiz alırız parçalarız zati fazla saldıramayacaklar sakatlık vb. ters durumlar için lige saklayacaklar kendilerini sanki M.Denizli'yi tanımıyoruz baştan mağlubiyete hazırlayacak tanımı ahahahhaaa :D :P

gecmiş olsun herkese...... :byes:

Maçı izlemiyordum topic'i gördüm bir gülme krizi tuttu.4-2 , birde coşmuştu ahali Fener alır diye :wink1: Geçmiş olsun bir dahaki seneye artık :muck:

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Black Rain demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Maçı anlatan spikere acı acı sövüyorum. Beşiktaşlı adamı koymuşlar maç anlat diye...
Bahane bunlar güzelim geçiniz.com

Klasik fenerbahçeli tavrıdır bunlar ezberledik artıkın :)
Ortada bir bahane falan yok hocam, adam çıkmış "Bu görüntü herşeyi açıklıyor, böyle bir penaltı verilmez" demeye getiriyor. Senin görevin yorum yapmak mı, maçı anlatmak mı? Adam bir de beşiktaşlı olduğu için maçı bile anlatamadı. BJK ataklarında coşkulu, FB ataklarında bir burukluk vardı sesinde.

4-2 BJK Kazandı ^^

bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe nin yine pass geçmesinden aşırı memnun oldum
Tebrikler BJK ^^

Tebrikler BJK (Fenerbahçeliyim)

Ayrıca yeni kampanya yapalım sitede,"Aragones'e kafam girsin" diye global atılsın kazanan çekilişle kazanan bot heidye edilsin :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Furina demiş ki:
GliseriN demiş ki:
BJK Lig de Şampiyon olmayı daha çok istiyor o yüzden Kupada korkak bi oyun oynayacak Fenerinde tek umudu bu maç..

26 Senedir Kupayı Alamıyor Olabiliriz ama Bu Olay bu senede alamıyacağımız anlamına gelmez...

Seviyeli yorumlar yapılısa güzel olur :wink1:
İşi bilen ve futbol mantığından analayan birinin yorumu budur işte :wink1: Tebrik ederim :wink1: Çıkmışlar FB 26 yıldır kupa alamıyor bu senede alamaz, BJK ligde çok iyi vs. diye düz mantıkla gidilmiş.. Ama fenerinin en büyük Avrupa umudunun bu maç olduğunu takan yok heralde.. Tamda benim yapacağım yorumdu :D
Futbol mantığınıza sığmadı...

WeAre

Buralıyım
AnatoliaFire demiş ki:
Black Rain demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Maçı anlatan spikere acı acı sövüyorum. Beşiktaşlı adamı koymuşlar maç anlat diye...
Bahane bunlar güzelim geçiniz.com

Klasik fenerbahçeli tavrıdır bunlar ezberledik artıkın :)
Ortada bir bahane falan yok hocam, adam çıkmış "Bu görüntü herşeyi açıklıyor, böyle bir penaltı verilmez" demeye getiriyor. Senin görevin yorum yapmak mı, maçı anlatmak mı? Adam bir de beşiktaşlı olduğu için maçı bile anlatamadı. BJK ataklarında coşkulu, FB ataklarında bir burukluk vardı sesinde.
tabi hacım öyle bir penaltımı olur.kaleci ellerini çekiyor adam kendini atıyor penaltı peh hakem kör falandı herhalde.

Bjk farkını ortaya koydu maçı kazandı.Bize Laf söylemek değil tebrik etmek düşer.

@AnatoliaFire
hacım öyle diyorsunda ortada işte penaltı yok herkes gördü. + Alex penaltıyı atınca tek başına anırdı resmen gol diye bu mu BJK li spiker , yapmayın lütfen.

O değilde 4-1 yanımızı hatıralar saracaktı hakem havadan penaltıyı çaldı bozdu hikayeyi . Ama bir gerçek var ki bozulmayan , fb yine alamadı kupayı ^^ ne zaman alacak acaba ? yada alabilecek mi ^^ neyse bırakayım rakibi ben takımıma geleyim , holosko+tello müthiş oynadı ve 2.yarı bobo da kendine gelince aldık kupayı , son dakikalarda da gökhan zan şov yaptı resmen (hiç sevmem onu ^^ ) Yusuf yine bozdu attı feneri. Bugün artık elde var 1 , darısı lige diyorum. Kutluyorum kartalım seni .

''Şampiyon Beşiktaşım ne istersen iste benden , istersen donatayım dört bir yanı bayraklarla... ''

İŞte bu be maç bizim kupa bizim son anda bi beleşe penaltı wardı maçın tek iğrenç yanı oydu !! Kutlarım Tüm BJKli kardeşlerimi ^^

Fenerlilere Alırız Dediler Rahat 4 Tane Yediler Gecmiş Olsun Bu BJK Nerde Ne zaman Kime Tırnaklarını Gecirecegi Belli Olmaz Hakem Sayesinde 1 Golde Penaltıdan Attınız 26 Yıllık Hasret'e Devam :D Kupayı Son Görenlerin Kemikleri Sızlıyordur :D:D:D:D:D:D:D

Yav maçı kaybetmişiz sinirim bozuk adamın biri charımın fotoları diye Win-Rar'ın içinde exe dosyası atıyor zor tutuyorum kendimi.

Yukarı Alt