Tabiki FB filan değilde :D olay :D
lig kupasını BJK götürecek :D bunuda FB ye yatacak diye düşünüyorum :D

eger FB bunuda alamasa FB de cok kıyım olacak cok kelleler gidicek. o ihtiyarda ölebilir her an :D dayanamaz buna heheheh :D

FB kümeye :mrgreen: eheheh

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe 50% 50% [ 72 ] x
Beşiktaş 40% 40% [ 59 ]
İlgilenmiyorum 9% 9% [ 13 ]
Toplam oy : 144

uff istatistikler bizi gösteriyor demek ki tersi olacak awww guiza iş sende güzelim vurduğun direkte patlamasın olay biter :D

GliseriN demiş ki:
BJK Lig de Şampiyon olmayı daha çok istiyor o yüzden Kupada korkak bi oyun oynayacak Fenerinde tek umudu bu maç..

26 Senedir Kupayı Alamıyor Olabiliriz ama Bu Olay bu senede alamıyacağımız anlamına gelmez...

Seviyeli yorumlar yapılısa güzel olur :wink1:
İşi bilen ve futbol mantığından analayan birinin yorumu budur işte :wink1: Tebrik ederim :wink1: Çıkmışlar FB 26 yıldır kupa alamıyor bu senede alamaz, BJK ligde çok iyi vs. diye düz mantıkla gidilmiş.. Ama fenerinin en büyük Avrupa umudunun bu maç olduğunu takan yok heralde.. Tamda benim yapacağım yorumdu :D

EmmaW

maç başlıyor ben afk :D
ayrıca fenerin %99 uefaya gitme şansı var biz (bjk) şampiyonlar ligine %99.99 gideceğiz onlarda otomatik uefaya gidecek :D

Maça defansif başladık sonra bi kornerin devamında golü bulduk.Bobo ilerde çok pasif. tamam yalnız ama her aldığı topu harcadı yavaş davranarak.Gökhan Zan yine patlamaya hazır bomba gibi oynuyor. Güiza yine bize gol attı :@ . bakalım 2.devre ne olacak.

televizyonu kapattım odama geçtim daha fazla sinir ve strese dayanamam hayırlı uğurlu olsun.

Yukarı Alt