Sonuç?

• Fenerbahçe yener.

Votes: 16 69,6%
  • Benfica yener.

Votes: 6 26,1%
  • Berabere biter.

Votes: 1 4,3%

• Total voters
    23
Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Galatasaray
Maçı oyun olarak haketmiş olabilir, daha iyi oynadı zaten daha önce de söylediğim bir şeydi. Ama bak bir YANLIŞ korner 1 gol etti. Ben buna sinirleniyorum. Hep aynısı

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Unfaithful rumuzlu uyeden alinti yapildi
Unfaithful demiş ki:
sarkolata demiş ki:
@Unfaithful
Yapmıyorum birader ETMİYORUM TEBRİK falan sıkıldım artık bu raddeye geldi nefret ediyorum bu takımdan. SANA MI KALDI BENİM NE YAZACAĞIM?
Ya birader ozman birşey yazma ya. Yhaw kaç aydır düzenli olarak sürekli forumda aktifiim birini incilticek birini küçük düşürücek söz kullanmaktan cekiniyorum yazmıyorum hep son anda vazgeçiyorum yazmaktan. Sende yazma birşey ya madem tebrik etmiyorsun yazma ya . Yapmayın böyle ya sizin yazdıklarınız kimine kırıcı gelmez kimine espirisine alır ama yapma ya nolur yapma.
Kim neyine kırılacak kimi küçük düşürdüm ben. Bak çocugun biri yukarda sevinip duruyor zaa maa yazıyor zaten ama bir de onun yazdıklarına sinirlenirsem işim zor benim. Yatıp uyuyorum :thumbsup: :byes:

Takımı
Fenerbahce
Neyse ya istediginizi yazın.Ne desem boş. Birdaha girmicem :byes:

1996'da ne güzel demiş Bülent Uygun; "Namağlup takım yoktur, Fenerbahçe ile oynamamış takım vardır."

Benfica'yı destekleyen arkadaşlar maçın başındaki tekbir sesinden sonra utandılar mı acaba?

Pierre Webo Moussa Sow'uyla
Orta sahada Salih Uçan'la
Ceza alan taraftarla
Gidiyoruz AMSTERDAMA!!!

Arkadaşlar siz neyin derdindesiniz ki ?Golün bedavadan geldiğini herkez biliyor niye uzatıyorsunuz ? Sarko nun demek istediği tamam fener yendi ama golün haksız olması.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
evt korner kararı yalnış olabilr ama ondan önce 1 taç 1 de karner kararı benfica lehine verdi hakam bununla telefi etmiş oldu TBRLER FENERBAHÇEM az kaldı sabredin ™

Neymiş Efendim Marsilya 21 Maçtır Yenilmiyormuş
Neymiş Efendim Lazio 19 Maçtır Yenilmiyormuş
Neymiş Efendim Benfica 38 Maçtır Yenilmiyormuş

Sorun Değil Hallederiz

Fenerbahçe 1-0 Marsilya
Fenerbahçe 2-0 Lazio
Fenerbahçe 1-0 Benfica

Bu mesaj Hermaphros rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hermaphros demiş ki:
Bu mesaj Kemalist rumuzlu uyeden alinti yapildi
Kemalist demiş ki:
Bu mesaj Hermaphros rumuzlu uyeden alinti yapildi
Hermaphros demiş ki:
2/2 olarak 800TL basan vardı :mrgreen:
Ben chelsea'ye basacaktım 2/2 dedim zora sokmayalım sadece maç sonucu oynadım summer2:
Benm ;
real madrid / kg
fb-benfica / 2
basel-chelsea / 2
RoPS-HJK Helsinki / 2 (ORANI 1,50 bide bundan yattı :mrgreen: )

3 zati garanti dedim biraz katlasın dedim 1,50dan mı yatıcak lan dedim 50 tl girmiştim bide :mrgreen:

50 TL mac sonu 2 , 50 tlde h1 girmiştik ama . Kader kismet :)

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
:D Senin gibi sinirleri çelikten birisi benim gibi bir ergenin yazdıklarına bozulmasa gerek askdklkasjdsaldjsakd
adasdasdA ? Yazık la sana . Cevap vermeyim diyorum. Elim zorla gidiyor... Çocukluğunu yaşayamadın mı biraderim sen ?

Dedim şu topic bi gireyip ne muhabbet dönüyor bi bakayım, ne olacak herzamanki fenerli galatasaraylı kavgası lanet gitsin şu futbol kavgalarınıza summer7: summer7:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

sarkolata demiş ki:
BUYRUN :)
Bu sezon boyunca hiç yenilmeyen takıma bak. Tebrikler medya, bir kere daha feneri havalara kaldırdın :)

Hakem kardeşinizin yardımıyla (gol getiren kornerin GERÇEKTEN korner olduğunu düşünen varsa adres versin bedava gözlük yollayacağım) finale bir adım daha yaklaştınız. Her maç her maç, sıkıldım artık valla
Allah ıslah eylesin. Golden önceki 3 direği ne yapacaksın? O yere göğe sığrıramadığınız benfica top oynayamadı ? 1 kornerimiz verilmemişti. Sen sadece bedava diye tabir edebildiğin ama bütün Fenerbahçe düşmanlarına hediye olan, kapak olan gole kulp uydur. Anca çamur atmayı bilin. Yazık size.

1 kere camur atmadan tbr edin başka birşey istemiyorum dua edin fenerbahça kupayı alsınki birdaki sene herhalde ülke sıralamasında yükselme olucak ve birkaç takım daha avrupada ya gidebilecek

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
BUYRUN :)
Bu sezon boyunca hiç yenilmeyen takıma bak. Tebrikler medya, bir kere daha feneri havalara kaldırdın :)

Hakem kardeşinizin yardımıyla (gol getiren kornerin GERÇEKTEN korner olduğunu düşünen varsa adres versin bedava gözlük yollayacağım) finale bir adım daha yaklaştınız. Her maç her maç, sıkıldım artık valla
Allah ıslah eylesin. Golden önceki 3 direği ne yapacaksın? O yere göğe sığrıramadığınız benfica top oynayamadı ? 1 kornerimiz verilmemişti. Sen sadece bedava diye tabir edebildiğin ama bütün Fenerbahçe düşmanlarına hediye olan, kapak olan gole kulp uydur. Anca çamur atmayı bilin. Yazık size.[/quote]

1 numaralı dostunuz medya sığdıramadı yere göğe ben diyordum zaten benfica bir bok değil diye.

3 direk olsun ben ne yapayım? Isterse 20 olur futbol bu. Bizim hamit gibi bir direk manyağı futbolcumu vardı da biz hakem hatalarıyla gol atmadık.

Ben o gole bedava demiyorum, bedava gol kolay, dandik gollere denir. Kaleciden seker vs. Mesela geçen burak yılmazın 2.dakikada attığı gol. Ben bu gole direk HAKSIZ diyorum.

1 kornerimiz verilmedi ne demek ya? Onu vermedik diye bir başka verelim mi dedi hakemler? O korner verilmeseydi alacaktı kaleci topu başlatacaktı oyunu, o orta ve sonuçta o kafa golü gelmeyecekti.

Ben dün kabul ediyorum fener iyi oynadı, maç belki hakkıydı ama iyi oynayan her zaman kazanmaz. Ben bu gerçeği galatasaray ile öğrendim. Siz de kabullenin artık. Biraz tarafsız tartışın. Hakem hatası ile attığınız golü yok 3 defa direği vurduk falan diye savunmayın.

@Sarko anlamaz bunlar hacım boşver.

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Çekemeyen anten taksın.

@Knickles cocuklugumu yasamadim simdi yasiyorum itirazin mi var ?

İtirazım yok belli zaten yorumlarından. Sürekli bir laf sokma telaşesi içerisinde...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt