Maçı kim kazanır?

• Fenerbahçe Acıbadem

Votes: 29 76,3%
  • Volley Bergamo

Votes: 9 23,7%

• Total voters
    38
Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Rc Cannes'ı yarı finalde eleyerek finale yükseldi ve bugün Volley Bergamo ile final maçına çıkacak.Türkiye saati ile 18.30'da başlayacak olan karşılaşma TRT'den canlı olarak yayınlanacak.Belki de Fenerbahçe Acıbadem bu akşam Volley Bergamo'yu mağlup ederek ülkemize İndesit Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi kupasını getirecekler.Sarı Meleklerimize bu büyük mücadele de başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE ACIBADEM

VOLLEY BERGAMO

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Fenerbahçe 'nin kazanmasından yanayız, alır inş. :kalp:

Absence

11 maç 11 Galibiyet hadi sarı melekler kazanacağız bu kupayı dün 1-0 dan 2-1 yaptık sonra 2-2 yaptılar korktum ama aldık 3-2 bu maç daha kolay olucak hissediyorum

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metamorph demiş ki:
Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz Rc Cannes'ı yarı finalde eleyerek finale yükseldi ve bugün Volley Bergamo ile final maçına çıkacak.Türkiye saati ile 18.30'da başlayacak olan karşılaşma TRT'den canlı olarak yayınlanacak.Belki de Fenerbahçe Acıbadem bu akşam Volley Bergamo'yu mağlup ederek ülkemize İndesit Bayanlar Avrupa Şampiyonlar Ligi kupasını getirecekler.Sarı Meleklerimize bu büyük mücadele de başarılar diliyoruz.

FENERBAHÇE ACIBADEM

VOLLEY BERGAMO

Fenerbahçe kazanır 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
deli maç oluyor bunlar bizi parçalar ama avrupanın en iyi block'çusu varmış düşünsene c.ronaldo bunlarda lakin bizde ki diricxx muhteşem sağ sol el deli çakıyor tam bitirici hoşuma gitti maç 8)

Absence

Ya 7-1 oldu kayseriyede attık ikitane ben sevinmeyeyimde kim sevinsin :lol:

Yukarı Alt