Xplosive

Bilgiliyim
Bir tarihin özeti... Her ne kadar özet bile maçın kendisinden uzun olsa da. :P
[youtube]UEDq_Rv6MJc&feature=related[/youtube]​
Ps: Daha önce verilmiş olabilir. Ama bunu unutan arkadaşlar için hatırlatmak gerekti. ^^​

başka şeyle övünemiyorsunuz nedense bişey oldumu hemen 6-0 diyorsunuz gsnin övünecek işleri çok ama yazsam buraya roman olur o yüzden uğraşmıyorum ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aghh ulan aghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bitiyorum bu gollere ben bu maçta MARATON Tribünündeydim resmen nirvanaya ulaşmıştım stat öyle bir kalabalıktı ki omuz omuza ayakta zıplaya hoplaya maçı izliyorduk goller geldikçe resmen saha yıkılıyor ortega önümde alayını maymun ediyordu hele ki hasan şaş tospanını bayılttı 80 kere of offfffffffffffffffffff işte tarhi budur tarihi o anda yaşıyorsanız konuşacaksınız yok kitaplardan tarihi okuyup gelecekseniz bi kenara çekilin ezmeyeyim sizi.

FENERBAHÇEEEEEEEEEEEEEEEEE RULEZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Prada

KFY de 7 kişi 4-0 da meşale yaktığında bu 7 kişiden biri bendim. Belkide hayatımın büyük hatalarından birini yapmıştım herkes gibi 6.ci gole saklayamadım son meşalemi :P

Fre3sTyLe demiş ki:
Cynosure demiş ki:
başka şeyle övünemiyorsunuz nedense bişey oldumu hemen 6-0 diyorsunuz gsnin övünecek işleri çok ama yazsam buraya roman olur o yüzden uğraşmıyorum ^^
Hacım sen FB Fun Club'ı bırakıp biraz kendi tarafına geçsen.7/24 bu taraftasın xP
sen ne zmn gs bölümüne yorum yapmayı bırakırsan bende kendi tarafıma geçerim :detective:

Prada demiş ki:
KFY de 7 kişi 4-0 da meşale yaktığında bu 7 kişiden biri bendim. Belkide hayatımın büyük hatalarından birini yapmıştım herkes gibi 6.ci gole saklayamadım son meşalemi :P
:P :P
Fenerbahçem oleyyyyyyyyyyyyyyyyyy :mrgreen:

O maçta babamın sırtında maçı izlemiştim.O maç benim gittiğim ilk FB maçıydı.O günleri hiç unutamıyorum.
Ps:Berker abi Meşale yakan 5-6 kişi hatırlıyorum.Ben seni çok öncedende görmüşüm demek xP

Prada

O tarihinizde sizi dünya üzerinde en çok yenen takımın en çok gol atan takımın Fenerbahçe olduğuda yazıyor.. Ligde aldığın en farklı mağlubiyeti Fener karşısında aldığınıda yazıyor. Çok eziliyorsun bu aralar

Xplosive

Bilgiliyim
6s nin yazdığı tarihten hayır gelmez. :D
Uefa kupasını alacak kadar büyük oldugunu iddia ettiğiniz takıma 6 tane attık. :lol:

Yukarı Alt