Kim kazanır ?

• Fenerbahçe

Votes: 115 46,6%
  • Berabere

Votes: 24 9,7%
  • Beşiktaş

Votes: 108 43,7%

• Total voters
    247
Hüseyin Gökçek tam bir satılık hakemdir.Bu hakem fenere calısmazsa adımı değiştiririm ama biz hakemide yeneriz feneride..! :wink1:

BaFiRa demiş ki:
Hüseyin Gökçek tam bir satılık hakemdir.Bu hakem fenere calısmazsa adımı değiştiririm ama biz hakemide yeneriz feneride..! :wink1:
bjk-fb maclarında 90 lı yıllardan beri hep fener fanatigi hakemler koyulur,her seyde bayrak kaldırırlar kazanmalarına yardım ederler ancak bjk tarihte fenerbahceye cok az maglup olmustur :wink1: :dance:

Fenerbahce Alır Yada Berabere Kalırlar. Bu Derbi Oldugu İçin Tek maç 1 ve 0 Oynayacam Kesin Tutacaktır^^

BaFiRa demiş ki:
:lol:
kendinizi bu şekilde avutmaya devam edin :nod:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
CriminaL_54 demiş ki:
8Kiz Taş a Acımıyacagız bu sefer.. Bombalıyacaz onları :P
Yine 4-3 çakıp canınızı yakmayalım da yada ne bileyim 3-0 da idare eder heralde :wink1:

yanliskla fenere oy verdim galiba ama...Natocu kapitalist fenere karsi halkin takimi halkci besiktas :D

shneZee demiş ki:
BaFiRa demiş ki:
:lol:
kendinizi bu şekilde avutmaya devam edin :nod:
Avutma felan değil bunlar doğrular sen hiç haber okumuyosun galiba ? :nod:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Majestic demiş ki:
FB çook rahat kazanır.FB'li olduğumdan demiyorum buraya yazarım nedenlerini ama elim ağrıyor.Akşam nedenlerini yazarım artık.
Ahh be Halil abim geçende böyleydi bu topic, Fenerliler nasıl yazıyorlar abarta abarta da maç bitince tekini göremedik bu topicte sonrasında zaten bi baktım globalden inmişte nerelere gitmiştir kim bilir :P

Yukarı Alt