1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fener kaçırdı, Chelsea istiyor!

1. Uykucu

Uykucu Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce Bursaspor'dan Fenerbahçe'ye önerildiği, fakat yaşı küçük olduğu için gönderildiği belirtilen 16 yaşındaki yeşil beyazlı genç futbolcu Muhammed Demir'in Premier Lig takımlarından Chelsea ve West Ham United'tan transfer teklifi aldığı kaydedildi.

DHA'da yer alan haberde, genç yıldızın iki ekipten biriyle anlaşmak için 16 Haziran'da İngiltere’ye gideceği ifade edilirken, genç oyuncunun
    "West Ham United ile Chelsea, kulübüme resmen müracaatta bulundu. West Ham United, kulübe 1 milyon sterlin bonservis bedeli önerdi, benimle ise herhangi bir rakam konuşulmadı. Tercihimi yurt dışından yana kullanacağım. Hedefim 2 kulüpten biriyle anlaşmak. Bursaspor teknik direktörü Samet Aybaba ile görüştüm ve kendisinden yurt dışına gitmek için izin istedim. 16 Haziran'da İngiltere'ye gideceğim. Yurt dışında alt yapıya daha çok önem veriyorlar. Yaşım çok genç. Alt yapıda çok çalışmam gerektiğini de biliyorum" şeklindeki açıklamalarına yer verildi.

Daha önce birçok turnuvada gol kralı olan Muhammed Demir, U-16 ve U-17 milli takımında gösterdiği performansla göze çarpmıştı.

2. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Fenerbahçe derken...Adama piyango vurmuş Chelsea. Başarılarının devamını dilerim arkadaşın. =). Gurumuz olucağından şüpem yok.