arkadaşlar oyundayken biri global attı adının başında [GM] vardı - free silk sp point falan diye bu gerçek mi yoksa scammerlerin işimi

Sakın.Birkaç kişiyi hacklediler.Global atıldı.www.fembria.tk kesinlikle fake.Sakın inanmayın.

/n bug yapıp yapıyorlar o GM olayını
Global atıyorsun cümlen bitince cümlenin sonuna/n yapıp [GM].... ayzıyorsun ayrı bir global gibi duruyor.
Ps:O verdikleri sitede tamamen hırsızlıktır.+70 charlara free silk+sp veriyoruz diyorlar ama id ve pw istiyorlar.Charınıza silk ve sp alırken sadece ID'niz ve oyundaki Nick'iniz istenir unutmayın,böyle dolandırıcılara inanmayın

ben zaten sallayarak bi id pass denedim 1 saat içinde yüklenecektir oyundan çıkıp sabırla bekleyin diyo zaten gm olsa mor yazıyla yazardıda ben adında gm yi görünce bi sorayım dedim

bide bu test süresi bitince fembriadakilere 100silk dağıtılcak yazıyo onda lvl sınırı olcak mı acaba bilginiz varmı

level sınırı olmayacak.herkeze dağıtılacak lakin testler bitince rollback olma ihtimali var ki inş olmaz

TheRage demiş ki:
level sınırı olmayacak.herkeze dağıtılacak lakin testler bitince rollback olma ihtimali var ki inş olmaz
Sanmam.Rollback yapıcak olsalardı,server'ı açarken ayrıca belirtirlerdi.RollBack olacağını zannetmiyorum.

siteye girmenizde bi problem yok direk rapidshare e yönlendiriyo zaten aynı şeyleri viptede yapıyolar siteye girmede kusur yok sadece rapidshare den bot adı altında söylenen şeyi indirmeniz sakıncalı.

Delidoktor

CalypsOo
arkadaşlar.. benn tk sitesine.. ıd pw. yazdımm.. şifre deiştirme açık deil . açılcakmı açılcaksa.. ne zman açılcakk... şifremi biliorlar.
Deiştiremiyorum.. yardımcı olrmusunuz.

Yukarı Alt