1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

fellov pedlere silkle alınan itemler ve silksiz itemler

1. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oyun golduyla yeni fellov ped aldım, sonradan farkettim itemleri yok bende 10 silk verdim item seti aldım,
    bir hafta sonra o itemler komple yokmu olacak
    yoksa sadece pedın usdune binmeye yarayan ıtemmı yok olacak gerisi duracakmı
    kısaca sorun bu naptılarsa pedın ıtemlerını benı ugrasdırıyolar, bunlar harıcınde baska bıyerdende temın etme yolu varmı
    yoksa yol yakınken pedı satmakmı lazım. itemsiz ped bir işe yaramazmı. satmaya gerek yokmu.
    ayrıca 115 uniqden 120 lvl pede 16 int bufu veren bir item düşürdüm, ya pede 16 int verecek, büyük ihtimalle pedin 16 int bufu basmasını saglayan item olsa gerek 120 car ve ped olmadıgı için daha uzun süre çözemiyecez anlasılan ne oldugunu.

2. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sorun degıl haftaya ogrenırım sonunda ne oldugunu sizede ogretirim.

3. kaos77

kaos77 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    silkle fellov pede alınan itemler süresi dolunca yok oluyor, yani joymaxın yeni para gaspetme sistemi, sakın ha silkle item alınca eski itemleri satıp atmayın silkle alınan itemler yok olunca pede ne takacaksınız itemsiz pedde bir işe yaramıyor ne atağı ne defansı randıman vermiyor, goldla felllov alırkende itemleri varmı kontrol edin almadan once yoksa mecburen silkle item almaya devam edeceksiniz.