Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FC TiBET / Violent Fire FC 1.Hafta Ertelenen Lig Maçı

tüm oyuncular konu altında buradayım diye yazarsa takımlar toplandığı gibi maç yapılacaktır 8)

goller : avenger 1 genç yetenek NML 2 gol atarak takımımız adına 3 puanı hanemize yazdırdılar :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
FC TiBET / Violent Fire FC 1.Hafta Ertelenen Lig Maçı

tüm oyuncular konu altında buradayım diye yazarsa takımlar toplandığı gibi maç yapılacaktır 8)

goller : avenger 1 genç yetenek NML 2 gol atarak takımızı adına 3 puanı hanemize yazdırdılar :kalp:

yeahhhhh nese:

Maçı genel olarak değerlendirebilir misiniz?
Genel olarak bakıcak olursak çekişmeli bir maçtı.Violent Fire FC takımı olarak 3-1 geri düşmemize rağmen oyundan hiç bir zaman kopmadık ve oyun düzenimizi bozmadık.Kalecimizin tecrübesizliğinden ve kişisel hatalardan dolayı goller yedik.Yöneticiler bu tarz hataların tekrar yaşanmaması için çalışıyorlar.İlerdeki maçlarda bu tarz hataları engelleyeceğiz ve kazandığımız tecrübeler ile rakiplerimize cehennemi yaşatacağımıza inanıyorum.
Transfer haberleriniz hakkında ne söylemek istiyorsunuz?
Evet , basında gördüğüm birkaç transfer söyletisi var fakat ben bu haberlerin hepsinin tamamen hayal ürünü olduğunu belirtmek istiyorum.Bütün varımla ve yokumla Violent Fire takımına hizmet vereceğim ve futbol kariyerimi bu takımda bitirmeyi düşünüyorum.
FC Tibet takımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tibet takımını bugün gayet iyi gördüm.Öncelikle takımları oturmuş , yaptıkları maçlar sayesinde takımdaki herkes birbirini biliyor.Bunu yanı sıra defansı çok güzel ve bugün benim 1 golüm haricinde beni durdurmayı başardılar.Hucüm da ise NML gerçekten çok güzel işler yapıyorlar.Kalecileri bizim kalecimiz kadar hata yapmasa da birkaç hata yaptı ve affetmedik.Özet olarak iyi takım.
Peki teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim

Rowdy demiş ki:
2 golü benim yüzümden yedik özürdiliyorum diğer maçlara telafi edeceğim. ^^
Ruhi bol çalış yoksa darbe gelicek takıma bro yakdun bizi yakdun kurtulunur mu bunların ağzından şimdi :mrgreen: summer4: sadnessla1 :kalp:

İyi oynadık iyi oynadılar ama her zaman olduğu gibi bu maçında bir kazananı var. Tebrikler FC TiBET

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Givenchy demiş ki:
Maçı genel olarak değerlendirebilir misiniz?
Genel olarak bakıcak olursak çekişmeli bir maçtı.Violent Fire FC takımı olarak 3-1 geri düşmemize rağmen oyundan hiç bir zaman kopmadık ve oyun düzenimizi bozmadık.Kalecimizin tecrübesizliğinden ve kişisel hatalardan dolayı goller yedik.Yöneticiler bu tarz hataların tekrar yaşanmaması için çalışıyorlar.İlerdeki maçlarda bu tarz hataları engelleyeceğiz ve kazandığımız tecrübeler ile rakiplerimize cehennemi yaşatacağımıza inanıyorum.
Transfer haberleriniz hakkında ne söylemek istiyorsunuz?
Evet , basında gördüğüm birkaç transfer söyletisi var fakat ben bu haberlerin hepsinin tamamen hayal ürünü olduğunu belirtmek istiyorum.Bütün varımla ve yokumla Violent Fire takımına hizmet vereceğim ve futbol kariyerimi bu takımda bitirmeyi düşünüyorum.
FC Tibet takımı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tibet takımını bugün gayet iyi gördüm.Öncelikle takımları oturmuş , yaptıkları maçlar sayesinde takımdaki herkes birbirini biliyor.Bunu yanı sıra defansı çok güzel ve bugün benim 1 golüm haricinde beni durdurmayı başardılar.Hucüm da ise NML gerçekten çok güzel işler yapıyorlar.Kalecileri bizim kalecimiz kadar hata yapmasa da birkaç hata yaptı ve affetmedik.Özet olarak iyi takım.
Peki teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim

wayyy bu ya işte helal olsun.

federasyon ve la gazetta della extraloob seni fair play oyuncusu seçmeleri lazım :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayy arkadaş gördüğüm en saygıdeğer takım violet helal olsun her oyuncusu ayrı bir karizmadan canımsınız :kalp:

extraloob demiş ki:
wayy arkadaş gördüğüm en saygıdeğer takım violet helal olsun her oyuncusu ayrı bir karizmadan canımsınız :kalp:
:muck: Maç hakkında söyleyeceklerime gelirsek iki tarafda iyi oynadı diğer maçlarda iyi şanslar diliyoruz.
Ps:Kalecimizin çok çalışması gerekiyor :P

Yukarı Alt