Server
Flora
Takımı
Galatasaray
FC TiBET ara transfer sezonunda FC Sport'un orta saha yıldızı HB'yi renklerine bağlamak istiyor 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lenneth demiş ki:
Hiç sanmam bırakacaklarını^^

kendisini takımımıza katıp ilk maçına çıkarttık lakin bir gece operasyonuyla kamptan kaçırıldı ve bir daha geri dönmedi taa ki resmi hazırlık maçında rakip takımla sahaya çıkana kadar ve golünü de bizlere attı :roll:

Gerekli açıklamayı EHFF kuruluna iletmiştim.

HeartBeat demiş ki:
HeartBeat basın sözcüsü HB;
Transfer cevabına red cevabı verdi. Gerekçesini ise şöyle dile getirdi ;
"Kendimi as kadroda oynuyacak kadar iyi görüyorum fakat FC TiBET takımı beni yedeklerde oynatma kararı almış.Bu yüzden red cevabı veriyorum. Eğer as kadroda oynatıcaklarsa ve takım kaptanımız ile anlaşırlarsa giderim. FC Sport Takımı değerimi biliyor !" Diye konuştu.
Şuan takımdan ayrılmayı düşünmüyorum. FC Sport :kalp:

hacım absürd olacak exl-haxball liginde yeni bir oyuncunun böyle sözler sarfetmesi ama ; A2 takımınız filan varsa oynamak isterim kısa sürede yükselip as takımda yer bulabileceğime inanıyorum kulüp yetkililerinden birilerinin genç yıldız avında maçımı izlemesi dileğiyle :popcorn:

Takımı
Besiktas
CaN_KsK demiş ki:
hacım absürd olacak exl-haxball liginde yeni bir oyuncunun böyle sözler sarfetmesi ama ; A2 takımınız filan varsa oynamak isterim kısa sürede yükselip as takımda yer bulabileceğime inanıyorum kulüp yetkililerinden birilerinin genç yıldız avında maçımı izlemesi dileğiyle :popcorn:
Hacım seni FC Elizabeths de görmek isteriz. 8)

Takımı
Galatasaray
HeartBeat demiş ki:
Gerekli açıklamayı EHFF kuruluna iletmiştim.

HeartBeat demiş ki:
HeartBeat basın sözcüsü HB;
Transfer cevabına red cevabı verdi. Gerekçesini ise şöyle dile getirdi ;
"Kendimi as kadroda oynuyacak kadar iyi görüyorum fakat FC TiBET takımı beni yedeklerde oynatma kararı almış.Bu yüzden red cevabı veriyorum. Eğer as kadroda oynatıcaklarsa ve takım kaptanımız ile anlaşırlarsa giderim. FC Sport Takımı değerimi biliyor !" Diye konuştu.
Şuan takımdan ayrılmayı düşünmüyorum. FC Sport :kalp:
favretto demiş ki:
HB çok iyi bi oyuncu ama onu ön plana çıkartan klübüdür ^^
bende ayrılmasını tavsiye etmiyorum...
Sanırım bu cevaplar yeterlidir :muck: :kalp:

Yukarı Alt