Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum hani uzun cümle kurmayı sevmem ama siz advance'ın 3dk kenarda oynamadan durduğunu görmediniz mi görmeyenler el kaldırabilir mi soru:

extraloob demiş ki:
kuzum hani uzun cümle kurmayı sevmem ama siz advance'ın 3dk kenarda oynamadan durduğunu görmediniz mi görmeyenler el kaldırabilir mi soru:
doğrudur fakat ping sende değil bende değil onda oluyorsa illaki sorun ondan kaynaklanmaktadır isterseniz tekrar oda açalım pingi düzeltip gelsin tekrar yaparız bizim için problem yaratmaz.

extraloob demiş ki:
Gol attı "ADV BUDUR" diye yazdı sonra ben golumu attım golden sonra beyfendi kenara çekildi ping ping die ağladı ? Ve de bizdede Adithte ping vardı ama oynadı?
Neyse bu son daha da uzatmam.

extraloob demiş ki:
Golü atarken Adv budur diyordu ama. :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Metamorph demiş ki:
extraloob demiş ki:
doğrudur fakat ping sende değil bende değil onda oluyorsa illaki sorun ondan kaynaklanmaktadır isterseniz tekrar oda açalım pingi düzeltip gelsin tekrar yaparız bizim için problem yaratmaz.

hayret ilk defa adam gibi bir yorum gördüm senden, oyun benim şeyimde değil biliyorsunuz değil mi ? ama ben bir iş yapıyorsam ciddi yaparım biz gol attı aradan 1-2dk geçti advance kenarda çakıldı kaldı bende saldım o dakikadan sonra sonra herif paso oynamadan yazdı ping 5000 6000 7000 diye bende maç bitsin eğlenelim yenisini yaparız diye düşünürken siz o şekilde olayı ciddiye alıp maçın üzerine yattınız ve bunu görmüyorsanız ben siz daha cümle kuramam ki bakış açımız farklı çünki bir taneniz haklısın abi diyorsa onun elini öperim ama demiyorsanız keyfinize bakın siz takılın ben kenardan sizi izlerim 8)

Neyse tamam uzatmayalım takım.Yarın rövanş yapalım kapansın aramızdaki husumet?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Redefine demiş ki:
extraloob demiş ki:

sen lag bug ping nedir biliyor musun kuzum ? peki lag ne zaman başlar nasıl başlar nasıl biter biliyor musun ? ne diyorsun sen yaa uff walla şaka gibi yaa 2007 üyesisin yazdıklarını okuyunca üzülüyorum.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Autumn demiş ki:
extraloob demiş ki:
Gol attı "ADV BUDUR" diye yazdı sonra ben golumu attım golden sonra beyfendi kenara çekildi ping ping die ağladı ? Ve de bizdede Adithte ping vardı ama oynadı?
Neyse bu son daha da uzatmam.
Adithin pingi 7k'ya mı cıktı bro? Bizim kalecimiz kanat oyuncumuz pingden geberdi yah
Redefine demiş ki:
extraloob demiş ki:
gol oldu sonra kenara cekildi. Her dk ping olmasını mı bekliyosunuz basından sonuna kadar? Eğer bunu dersneiz oyunu fln gec netten anladığınıza süphe ederim

Beyler lag ping sonuçta tüm maç olucak diye birşey yok. Anlık olabiliyor hepmiz biliyoruz bunu. Neredeyse tüm maç eksik oynadık ama siz hala normal bir durumdu diyorsanız bunun için diyecek bir söz yok demektir. :beer: Ben sizi yinede herşeye rağmen tebrik ederim. Ama bunun normal bir maç olduğunuda savunmayın lütfen.

extraloob demiş ki:
sen lag bug ping nedir biliyor musun kuzum ? peki lag ne zaman başlar nasıl başlar nasıl biter biliyor musun ? ne diyorsun sen yaa uff walla şaka gibi yaa 2007 üyesisin yazdıklarını okuyunca üzülüyorum.
Şunun şurasında oyun oynuyoruz. İşin eğlencesine bakarken neden ortam geriliyor ki anlamadım.

Yukarı Alt