HeartBeat basın sözcüzü ;

Jansett 'in takımımızda görmekten mutluluk duyuyorum. İnş. Görevini eksiksiz bir şekilde yaparak kalemizde devleşir 8)

Takım kaptanı maçları 1 gün önceden ayarlarsa bizde işlerimizi ona göre ayarlayabiliriz ^^

Maynard__

Bilgiliyim
HeartBeat demiş ki:
HeartBeat basın sözcüzü ;

Jansett 'in takımımızda görmekten mutluluk duyuyorum. İnş. Görevini eksiksiz bir şekilde yaparak kalemizde devleşir 8)

Takım kaptanı maçları 1 gün önceden ayarlarsa bizde işlerimizi ona göre ayarlayabiliriz ^^
nese: nese:

Çok iyi bir maç çıkardık arkadaşlar. FC TiBET 'i hezimete uğrattık :twisted:

Maç ile ilgili görüşüm çok iyi bir oyun sergiledi bütün oyuncularımız. Paslaşmalar falan çok iyi. Fakat Rocky her topun peşinde biraz boşa kaçıp adam tutarsa çok daha iyi olur :muck:

:beer:

Maynard__

Bilgiliyim
[GK]Jansett ;

Bazı hatalarım oldu mesela açılma konusunda bazı yerlerde gereksiz açılmış olabilir fakat tabalelar 2-1 yazıyordu. İlk goluyememde benim ve takım arkadaşımın payı vardı ben attı ona geldi vurdu ve durum 1-1 oldu. Bu maçtada ağırlımızı üstüne koyduk ve FC SPORT diyoruz :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gördüğüm en tırt kalecisin adith vardı onu da geçtin sen hatalı gol daha çok yersin zuahahaha makara:

senin yiyeceğin her gol hatalı olacak yaz bunu bir kenara :P

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
gördüğüm en tırt kalecisin adith vardı onu da geçtin sen hatalı gol daha çok yersin zuahahaha makara:

senin yiyeceğin her gol hatalı olacak yaz bunu bir kenara :P
Sen de yaz yaz yaz bir kenara yaz FC Sport 2-1 FC PiPET makara:

Takımı
Galatasaray
Nina Ricci demiş ki:

FC SPORT KULÜP ODASI

Extraloob.Com haxball futbol takımı FC SPORT resmi sayfasıdır.

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Maxim Tsigalko'yu kulübümüze transfer ettik kendisi hakkında bir açıklama yapmıyor,maç esnasında tanıyabileceğinizden hiç şüphem olmadığını bildiriyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
maxim hangisi tospa afrikadan insan ticaretine mi başladınız muahahahhaaa makara:

extraloob demiş ki:
maxim hangisi tospa afrikadan insan ticaretine mi başladınız muahahahhaaa makara:
kaçak kaçak EHFF ye bildirmek lazım fakat kamil bey Brazil FF tarafından çağırdığı için yardımcıları tarafından olaya el atılmalı :lol:

Takımı
Galatasaray
Maxim'i keşfettik ve teklifimizi anında kabul ederek takımımıza transfer ettik.Oyuncu serbest olarak keşfedildiği için direk kadroya alındı.Gizli bir adam bir açıklama yapmıyoruz tek diyeceğim şu ki bu adam sizi oyundan bezdirecek 8)

Aynı şekilde Kıreyzi Biç adlı oyunucuyu defans pozisyonunda kadroya ekledik.NML'nin bu adamı geçip gol atmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
Maxim'i keşfettik ve teklifimizi anında kabul ederek takımımıza transfer ettik.Oyuncu serbest olarak keşfedildiği için direk kadroya alındı.Gizli bir adam bir açıklama yapmıyoruz tek diyeceğim şu ki bu adam sizi oyundan bezdirecek 8)

Aynı şekilde Kıreyzi Biç adlı oyunucuyu defans pozisyonunda kadroya ekledik.NML'nin bu adamı geçip gol atmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
Sen rahat ol ne adamlar geldi önümüze de bi arapası ile egale oldular

Dark Zone

Bilgiliyim
DZ nin yaptığı bir açıklamada FC sport bu aralar çok iyi işler yapıyor oyuncuları çok iyi ligte favori takımlardan biri .Kaptanları
Nina Ricci (NR) Takımına almak istiyorsa bu teklifi olumlu değerlendiririm . Cümlelerini kurdu.

Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:

Bu adama 1vs1'de 10 gol üzerinden 5 gol at kaptanlığı bırakıyorum 8) Peki sen takımı bırakacak mısın ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:

Bu adama 1vs1'de 10 gol üzerinden 5 gol at kaptanlığı bırakıyorum 8) Peki sen takımı bırakacak mısın ?
Benim oynadığım her maç alt biter. Atak değil savunma adamıyım. Karşındakini ezmeye çalışmadan önce mevkisini öğren öyle konuş derim

Dark Zone demiş ki:
DZ nin yaptığı bir açıklamada FC sport bu aralar çok iyi işler yapıyor oyuncuları çok iyi ligte favori takımlardan biri .Kaptanları
Nina Ricci (NR) Takımına almak istiyorsa bu teklifi olumlu değerlendiririm . Cümlelerini kurdu.
kardesim illa sitede yetki sahibi birilerinin klüplerine gitmek zorunda değilsin :)
eger takımın yoksa (EĞER TAKIMIN YOKSA) seni ota boca juniors a bekleriz.
şuan 1 kaleci lazım... sen istersen bana haber ver bi denemeye alayım seni takımdakilerden daha iyi oynarsan as cıkarsın...

Takımı
Galatasaray
Neyse maçta göreceğiz maxi'm nasıl oynuyor.Fakat yerinde olsam şöyle düşünürdüm; ''2 ani transfer yaptıklarına göre bir bildikleri var'' gibi..

Yukarı Alt