Takımı
Besiktas
Bugün akşam saatlerinde HeartBeart adlı oyuncunun takımından istifa etmesi üzerine harekete geçen kulüp yönetimimiz, HeartBeart ile masaya oturdu ve anlaşma sağladı. HeartBeart kendini FC Elizabeths renklerine bağlayan sözleşmeye imzasını attı. FC TiBET, Real Beer gibi takımların peşinden koştuğu HeartBeart artık FC Elizabeths oyuncusudur. Kendisi ve kulübümüz adına hayırlı olacağına inanıyorum.

Sıcak gelişme.

Transferde hız kesmeyen FC Elizabeths, Mopneet'i renklerine bağladı 8)

Takımı
Besiktas
Wax Whine demiş ki:
Her transfer için ayrı topic mi açacaksın?
Hayır hacım, tibet felanda peşinden koştuğu ve gündemde olduğu için topic açma gereksinimi duydum^^

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Rowdy demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
FC TiBET takımı buna sinirlenmiş belli. :mrgreen: :mrgreen:
Bana ne abi isteyen istediği takıma gitsin. Eğer her ufak şeyde topic açılacaksa ben de en ufak şeyde açayım. Bunu belirttim.
Stw demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
kıskançlık fırtınası exl liginde!! :lol:
Off var ya aşırı kıskandım ölüyorum kıskancımdan kurtarın beni. summer3:

beyler bu nasıl iştir federasyona bildirilmeden bu oyuncu nasıl alınıyor ? birşey yapıyorsak bence kurallara göre yapalım istifası yeni bence biraz beklemeli :beer:

Transfer olayına el atmak lazım mesela bir oyuncu takıma katıldıktan sonra en erken 2 hafta içerisinde başka bi takıma gidilebilsin yoksa şuanki durumda gördüğümüz gibi 1 saat önce başka maçta 1 saat sonra başka takımla başka maçta oynuyor ve saçma sapan bir durum ortaya çıkıyor.

Takımı
Besiktas
Lenneth demiş ki:
Bugün akşam saatlerinde HeartBeart adlı oyuncunun takımından istifa etmesi üzerine harekete geçen kulüp yönetimimiz, HeartBeart ile masaya oturdu ve anlaşma sağladı. HeartBeart kendini FC Elizabeths renklerine bağlayan sözleşmeye imzasını attı. FC TiBET, Real Beer gibi takımların peşinden koştuğu HeartBeart artık FC Elizabeths oyuncusudur. Kendisi ve kulübümüz adına hayırlı olacağına inanıyorum.

Sıcak gelişme.
/Güncel, sözleşme eklenmiştir. HeartBeart FC Elizabeths ile 1 aylık sözleşme imzalamıştır. 8)

Sözleşme bazı kişilere abartı gelebilir fakat geçmişte yaşanan olaylar tekrar yaşanırsa elimizde sözleşmemiz olucak ve ona göre hareket edilecektir.Her iki tarafada hayırlı olsun. 8)

Takımı
Galatasaray
Transfer kurallarına göre transferler 1-7 mart arasında gerçekleşecek bu durumda Heartbeat adlı oyuncu martın ilk haftasına kadar boşta kalacak 1 marttan itibaren imza atabilecektir.Lütfen EHFF kurallarını okuyalım.

Nina Ricci demiş ki:
Transfer kurallarına göre transferler 1-7 mart arasında gerçekleşecek bu durumda Heartbeat adlı oyuncu martın ilk haftasına kadar boşta kalacak 1 marttan itibaren imza atabilecektir.Lütfen EHFF kurallarını okuyalım.
bro adam serbestte şuan istediği takıma gidebilir :coffee: eğer bir takımda olsaydı gidemezdi

Takımı
Galatasaray
Yine kurallar gereği başını sallaya sallaya gidemez bir yere.Serbest kalınması için kaptanın rızasını soran oldu mu ? hayır o vakit durum ortada.Karşı çıkıldığı takdirde federasyon olarak olayla ilgili soruşturma başlatılacaktır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kurallar neyse o dur kuzularım, hb'de amma sansasyonel bir futbolcu oldu çıktı ahahahaa makara:

Uzatmaya gerek yok . Mart ayında gireriz sorun değil.
extraloob demiş ki:
kurallar neyse o dur kuzularım, hb'de amma sansasyonel bir futbolcu oldu çıktı ahahahaa makara:
Aynen extra. hem şikayetçiyim bu durumda hemde değilim. Haxball diyince akla hemen ben geliyorum forumda makara: makara:

Takımı
Besiktas
Nina Ricci demiş ki:
Peki hacım. :beer:

Yukarı Alt