jumper

Öğretiyorum
haha işe bak wicketle dusman olduk yok bu arada canım vahşet cekmiyo sadece sozde boleyim gerceye aktarmaya yuregim el vermez ama oyun guzelse oynarım

jumper

Öğretiyorum
bu arada beni insan dusmanı olarak dusunmeyin yav ben dede insan sevgisi var hak etmedigi halde basına bişe gelenlere eline igne bile batmıs olsa acırım uzulurum korumam gerekse canım pahasınada korurum ama hakketmiş kendi kasınmıssada sadeca basına gelene uzulmem acımam yani gidip bide ben vurmam yanlıs anlayanlar oldu galba

sk8er_boi demiş ki:
Wicked demiş ki:
keşke o ablamın yerinde ben olsaydım aynen batu abinin dediği gibi ilk fotoğraftaki ifade gözümün önünden gitmiyor keşke onun yerinde ben olsaydım ablam yaşındaki birinin bu hale gelmesini istemem içim parçalandı ömrüm boyunca o göz yaşını unutamam ben bi insan ölünce insan üzülüyor çok kötü
ama bu halde o piskolojiyle yaşamak çok daha kötü

en büyük dileğim bundan sonra o ablanın ömrü boyunca mutlu olması :( :(

bir sucu olmadan bole duruma gelse cok acırım ama alkollu arac surmus yani sucuvar içimde zerre kadar acıma duygusu uzuntu duygusu uyanmadı bosuna demiyolar en merhametli allahtır die cezasını vereecek kişi ben olsaydım bole olmak için dua ederdi
Arkadaşım Arabayı Çarpan Adamın Biri Kız Deil Yani.
Alkollü Olanda Kız Deil Çarpan Adam Alkollüymüş.

jumper

Öğretiyorum
Y.e.ş.i.L demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
Wicked demiş ki:
keşke o ablamın yerinde ben olsaydım aynen batu abinin dediği gibi ilk fotoğraftaki ifade gözümün önünden gitmiyor keşke onun yerinde ben olsaydım ablam yaşındaki birinin bu hale gelmesini istemem içim parçalandı ömrüm boyunca o göz yaşını unutamam ben bi insan ölünce insan üzülüyor çok kötü
ama bu halde o piskolojiyle yaşamak çok daha kötü

en büyük dileğim bundan sonra o ablanın ömrü boyunca mutlu olması :( :(

bir sucu olmadan bole duruma gelse cok acırım ama alkollu arac surmus yani sucuvar içimde zerre kadar acıma duygusu uzuntu duygusu uyanmadı bosuna demiyolar en merhametli allahtır die cezasını vereecek kişi ben olsaydım bole olmak için dua ederdi
Arkadaşım Arabayı Çarpan Adamın Biri Kız Deil Yani.
Alkollü Olanda Kız Deil Çarpan Adam Alkollüymüş.
ozamn ben yanlıs okudum simdi içim kotu oldu işte :( :( :(

jumper

Öğretiyorum
hayır ama o simdi alkollu arac kullandıgı ve bi kşinin olumune sebeb oldugu için cok uzgun dio ama eger harbi alkolsuzse uzuldum

sk8er_boi demiş ki:
hayır ama o simdi alkollu arac kullandıgı ve bi kşinin olumune sebeb oldugu için cok uzgun dio ama eger harbi alkolsuzse uzuldum
Öyle Yazmıyor Böyle Yazıyor..

şimdi 20 yaşında. 3 yıl önce alkollü araç kullandığı ve bir insanın hayatını mahvettiği için kendini asla affetmiyor!

Ve Bu Yazının Altın Çarpan Adamın Resmi Vardı..

jumper

Öğretiyorum
Y.e.ş.i.L demiş ki:
sk8er_boi demiş ki:
Öyle Yazmıyor Böyle Yazıyor..

şimdi 20 yaşında. 3 yıl önce alkollü araç kullandığı ve bir insanın hayatını mahvettiği için kendini asla affetmiyor!

Ve Bu Yazının Altın Çarpan Adamın Resmi Vardı..
yapma beeeee :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Yukarı Alt