Leo

rank8
~~ FatihlerTR Artık 5Lv ~~

~~ Hepimiz Birimiz, Birimiz FatihlerTR İçin ~~

Arkadaşlar hepinizi guildimize bekliyoruz. :D Bize katılmak için:

PM: ½½ - YaraLee - MUR4T - katilbabaTR :P

Ayrıca topic altından veya bana öm atarakda bize ulaşabilirsiniz. 8)

Lv sınırımızım şimdilik yoktur.Bütün Türkleri guildimize davet edebilirsiniz.Hepinizi bekleriz. :wink1:

Bunlarda imza ve avatarımız:

İmza:

- Resim Silinmiş.

Kod:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kod:
- Resim Silinmiş.

Guild Kurallarımız Şunlardır:
~ Guildin içinde kesinlikle küfür veya herhangi bir kötü söz istemiyoruz.
~ Uniona yazı yazma yetkisi olan arkadaşlar unionumuzdaki arkadaşlarımızla iyi geçinmelidirler.
~ Guild masterımız Mert yani ½½ 90Lv'a kdr hiç bir arkadaşımızı kasmayacak, kasamayacaktır.Bu konuda Mert'e ısrar edilmemesi gerekmektedir.
~ Guild içinde saygısızlık guildden atılma sebeplerindendir.
~ Notica yetkisi olan arkadaşlarımız guild notice bölümüne kötü ve gereksiz şeyler yazmamalıdırlar.
~ Herkese join yetkisi verilecektir fakat yabancı kişileri almassanız sevinirizçünkü guildimizin tam bir Türk guildi olmasını istiyoruz.Ayrıca guilde gelirim ama bana şu kdr para ver yada şunu yap diye koşul sunanların istediklerini sakına yapmayınız.Oyunda guilde alınacak bir sürü arkadaşımız var.Sadece bir kişi için paranızdan mahrum kalmanızı istemeyiz.

Not:Guild kurallarımız şimdilik bu kadardır yenileri geldikçe buraya ekleyeceğiz.

Not:Sabitlenirse çok seviniriz.

Not:½½ Alt Gr + 5 ile yazılıyor.Bilmeyenler için yardımcı olacağını düşündüm. :thumbsup:

Saygılarımızla,

exl2014-logo1.png

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
tamam söylerim güsel olmuş
ps userlerden imza filanda yaptırsak bide nwo gibi ayrı grub açtırabilsek süper olur 8)

Leo

rank8
kanka yeni imzam nasıl?Tamamen kendim yaptım.Yeni bir tane yapılana kadar bun la idare edeceğim.Bence süper! :wink1:

ben The3Chanpıons dayım ½½ benı guilde çagırdım ama gelemedım soz vermıstım bu guilde girmek için unıon da beraber olabılırız :D :coffee:

bende guildinize girmek istiyorum ecsroda11 ama bügüzn çarı20+ yapcamyım benide alırmısınız. nick nukermine1 :thumbsup:

BeNDe GeLMeK İsTiYoRuM KaRDeŞ
GuiLD FuLL TüRK Ve De YüKSeK ÇoK
OyunU YüKLeDiĞiM GiBi SiZiN GuiLD DeN BiRiNe PM AtıcaM
1 LvL De De ALıRSıNıZ DeĞiL Mİ ?

Yukarı Alt