bot kullanımından ban yemeyelim :lol:

bir de ben deneyeyim bakalım şunu. okullar açılınca çok fazla ilgilenemeyeceğimden yani, yoksa el emeğimle büyütürüm ben tarlamı :lol:

TwiLighT demiş ki:
bot kullanımından ban yemeyelim :lol:

bir de ben deneyeyim bakalım şunu. okullar açılınca çok fazla ilgilenemeyeceğimden yani, yoksa el emeğimle büyütürüm ben tarlamı :lol:
bişi yok yaa yine beklemedeyiz 1 gün :P botun yaptığı 2 şey var ek olarak; 1.si bi slota üst üste 200 tane birden ekebiliosun. 200 den fazla da oluor da hesabınızın bugta kalmasına yol açabiliyor.2.si de parayı, sürekli ekip-silme yöntemiyle expe çeviriyo falan işte :P

CheckPoint_ demiş ki:
Parayı expe dönüştür diyorum olmuyor oyun yeniden başlatılıyor diyo. :confused1:
oyunu yeniden başlatıp göstermeden yapıyor onu o. beklemeyi dene. birde oraya yazdığın rakam 10 10 eksilecek, bitmesini bekleyeceksin.
Mirage demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
benim gold 2m oldu :lol: :lol:

CheckPoint_ demiş ki:
Nasıl çalışıyor ya bn yapamadım
tam olarak nedir sorun?
Ya şu komşulara bakmayı çözemedim.Ekmeyi başardım ama :think:
hacım resim yolda :muck:

Mirage demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:

CheckPoint_ demiş ki:
Nasıl çalışıyor ya bn yapamadım
tam olarak nedir sorun?
Ya şu komşulara bakmayı çözemedim.Ekmeyi başardım ama :think:
ya boşver onu getireceği 2k para :mrgreen:

şincik gelişmiş/süper ekin'e gelip aşağıdaki gibi yapıyoruz. Oraya 200den fazla yazmanızı önermem.bir de o koordinatlar her bir ekim alanı başına 4-4 gidiyor. tam çözemedim ama mesela bi yanı x:0 y:4 olabilir :P eğer tarlanızın sol alt köşesi tarlaya 0 ise yani aralıksız ise koordinatı 0,0 diye girebilirsiniz. O işlem bittikten sonra normal en baştaki yerden ekiminizi yapın. O slotları sadece bot görebilir. Siz kaldıramazsınız ekinleri ve o alanda bozulmalar olur. 70 lv a kadar böyle devam edin derim. 4000 i aşmayın hee birde :mrgreen: 4000 den kastım da şu 200 tane ekiyoruz ya bi slota ondan 20 tane falan olsun yani en fazla.İnşallah anlatabilmişimdir :lol:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mike Shinoda demiş ki:
Mirage demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:

ya boşver onu getireceği 2k para :mrgreen:

şincik gelişmiş/süper ekin'e gelip aşağıdaki gibi yapıyoruz. Oraya 200den fazla yazmanızı önermem.bir de o koordinatlar her bir ekim alanı başına 4-4 gidiyor. tam çözemedim ama mesela bi yanı x:0 y:4 olabilir :P eğer tarlanızın sol alt köşesi tarlaya 0 ise yani aralıksız ise koordinatı 0,0 diye girebilirsiniz. O işlem bittikten sonra normal en baştaki yerden ekiminizi yapın. O slotları sadece bot görebilir. Siz kaldıramazsınız ekinleri ve o alanda bozulmalar olur. 70 lv a kadar böyle devam edin derim. 4000 i aşmayın hee birde :mrgreen: 4000 den kastım da şu 200 tane ekiyoruz ya bi slota ondan 20 tane falan olsun yani en fazla.İnşallah anlatabilmişimdir :lol:

- Resim Silinmiş.
Ben yandım o zaman sol alt köşeyle arasında baya fark var.İşin yoksa hesapla dur :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mirage demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
Mirage demiş ki:
Ben yandım o zaman sol alt köşeyle arasında baya fark var.İşin yoksa hesapla dur :lol:
yok be 16,16 yap kurtul :D
Birde ektikten sorma mı super ekin yapıyoruz yoksa ekmeden öncemi :think:
olayın mantığı şu bak. Şimdi hani hasatı yeni yaptıktan sonra birde toprağı hazırlıoruz ya, aynı o vazifeyi görüyor o süper ekin.Ancak üst üste ekiyor görünmüyor. önce süper ekini yapıosun sonra da normal ekini.

Ben para ile ex kazanmayı anlayamadım o boşluğa istediğimiz xp yimi yazcaz ne kadar paralık olcağınımı bide 1000 yazdım bitti bişey olmadı

Yukarı Alt