1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Farmım bitecek acil sorum

1. Adonia

Adonia Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 120 lwl için farm yapıyorum hala build konusunda çok kararsızım. Zaten az skill kullanırm hani gerekli gereksiz herskili açmıyorum farmım kısa sürüyor o yzden . Benm aklma takılan
    Warriordan
    1h mı 2h mı Dual axemi oynamam gerektiği
    ben sadece lwl kasmayı sven biriyim. Pvp savaş falan sevmiyorm.
    Hangisiyle daha hızlı kasablrm .
    Yan skill bard olacak .
    Bu arada 102 lwl wizardımla kasıyorum bunu 85 e kadar bota bırakılmayacak hani ona göre düşünebilirsiniz.
    Belki ilerde 2. yide açarım ama emin değilm pvp falan sevmediğim için hızlı ve beni sıkmadan ksabilceğim birşey olsn istiyorum.

Teşekkür ederim.

2. Mateso

Mateso Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warrior charı kasıyorsan bence tek sebebin pwp dir. Bence warrior/cleric yap jangan cave ve alex. deki moblar zehir atıyor bard char kasmakta zorluk çeker
    eğerki kararın warriror / bard ise 1 hd skilleri ile kasarsan elinde kalkan olacağından defansı sağlam olur ve kombolar ile hızlı keser ya da 2 hd skilleri açarsın

3. Adonia

Adonia Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.
    Pvp amacım yok. 102 lwl wizle kasıyorum örneğin bunlrı bir kere pvp alanına çıkmadım :) Savaşlara gtmedm vs. Kasmaktan zevk alan briym yani bana kasarken zevk alabilceğim ama çok yavaşta kasmayacak bir build lzm. :)
    Birde herkesin çok oynamadığı bir build istiyorm .

4. Mateso

Mateso Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    warlock /cleric çok zevk alacağın bir build olabilir senin için hem kasarken warlockda zerkin çabuk dolmasını sağlayan pasif skill var full zerkli görürsün charı normal moblara 2 atar cleric bufları ve elinde devamlı kalkan olacağından dolayı kendi lvlinde hatta 1-2 lvl yükseğinde bile kasabilen int avrupa char diyebilirim fakat açılacak skilleri iyi bilmen gerek çok sp isteyen bir builddir
    debuff, stun, sleep skilleri ile pt ve giant moblarını çok rahat kesebilir