Evet beyler farkındamısınız bilmiyorum ama öyle böyle oydu buydu sockscaptı zarttu zuttu derken oyun paralı olmaya başladı istedikleri zaman giriyoruz istemedikleri zaman giremiyoruz..

Zaten oyun bir kopya o yönden oyunun bir ayağı çukurda..

2 Gün sonra oyun kapansa veya Tamamen paralı olsa charlarmız gitti diye kime hesap sorucaz..
Onun için demek istediklerim Oyun Yavaş yavaş Paralı Oluyor..

Kaptırmayın kendinizi fazla üzülürsünüz..
Wink

yaa adamlar resmen herkezden para yırtmak için böle yapıyolar yok sockap yok mockap türkler benim bildiğim böle bişeye kanıp hayyatta böle bişi için para vermez

Yha bunlar bNce Bu şekilde Bizden o ödedikleri 15.000$ ı Çıkarıyorlar..PArayı tamamladıktan sonra tekrar açarlar oyunu gibime geliyor.. Sitemize saldırı fln yapıldı dioalr ama bnce herşeyi bunlar tasarladı Cool

Lagroad demiş ki:
yaa adamlar resmen herkezden para yırtmak için böle yapıyolar yok sockap yok mockap türkler benim bildiğim böle bişeye kanıp hayyatta böle bişi için para vermez
Tam tersine nerdeyse türklerden zengın oluo bu oyunu yapanlar

KolerA demiş ki:
Yha bunlar bNce Bu şekilde Bizden o ödedikleri 15.000$ ı Çıkarıyorlar..PArayı tamamladıktan sonra tekrar açarlar oyunu gibime geliyor.. Sitemize saldırı fln yapıldı dioalr ama bnce herşeyi bunlar tasarladı Cool
öyle bi para ödense kapanma tehlikesi olmazdı

Harbiden önceden herşey beleşti isteyen girip cıkıyordu şimdi w.i.p çıktı paralı bunlar para koparıyor bizden

ya arkadaşlar herkes kendi kafasından bi şey söylüyor... Ortalıkta dolaşan şeylerin çoğu yalan bence...15000 eyro(eyri fi psro) verilip verilmediğini bilmiyoruz. herkes kafasından çıkarıyor herşeyi... bırakın bunları.. verin 6 eyro oynayın oyununuzu kasın 90 lvl yapın. şu anda herkes böyle düşünseydi adamlar zendin olurdu ama herkes eğlenirdi. internette gezinen kimse 6 eyro veremiyecek kadar batmamışltır..

Mumya demiş ki:
ya arkadaşlar herkes kendi kafasından bi şey söylüyor... Ortalıkta dolaşan şeylerin çoğu yalan bence...15000 eyro(eyri fi psro) verilip verilmediğini bilmiyoruz. herkes kafasından çıkarıyor herşeyi... bırakın bunları.. verin 6 eyro oynayın oyununuzu kasın 90 lvl yapın. şu anda herkes böyle düşünseydi adamlar zendin olurdu ama herkes eğlenirdi. internette gezinen kimse 6 eyro veremiyecek kadar batmamışltır..
Herkesde vericek kadar vardır orası doğru,bir oyuna vericek akdar varmıdır orasını bilemem.

OYNAMAK İSTEYEN VERİR. Ben liseye giden bir öğrenci olarak kredi kartım olsa kesinlikle veririm 6 eyro... DÜZGÜN BİR AY GEÇİRMEYE DEĞER DOĞRUSU

beyler bence bırakın private mrivate hep programla idare edemessiniz böle arkadaşımızında dediği gibi oyun paralı oluyor extraokk

Yukarı Alt