1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Fair Play bir bakabilir mi?

1. AnatoliaFire1

AnatoliaFire1 Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
    Öncelikle merhaba diyorum,
    Ben bir zamanlar sizin guilddeki "bottseller" adlı charın sahibiyim. O charı takas yaparken çaldırdım(akılsız başın cezası). Ve çalan şerefsiz(afedersiniz) guilddekilere bir sürü küfürler etmiş.
    Nedense guilddeki tarantula, Stronger, x_bowManTR vs. insanlar benim küfür ettiğimi düşünüyor.
    Hatta tarantula bana: "bana küfür ettin ben de charını soydum." diyor. Kafanızdaki bu saçma salak düşünceyi değiştirin rica ediyorum. Size küfür eden ben değil, charı çalan vatandaştır. Defalarca guilddeki herkese açıklamaya çalıştım fakat ön yargınız öyle yer etmiş ki beyninizde dinlemeden blockladınız.
    Olan oldu lakin kafanızda "bottseller küfür etti." düşüncesini silin diyorum. Sonra 64 level başka bir charla guilde girip heeer şeyi açıklamak istedim, ona da izin vermediniz. Beni insan gibi bir tek "crazyemre" dinledi. Ferhat, Mesut abi, Barış abi. Size ben küfretmedim!!!

2. IINeoII

IINeoII Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeş ßak eminmim sen etmedim diyosan etmemişsnidir sana inanyorum ben oradaki ZerDusT 'um tarantula xbowman stronger karasahin hepsi tanrı beni şuan snn çarım mesuttamı (tarantuladamı)

3. AnatoliaFire1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İşte sorun da bu zaten. Bana inandığın için teşekkür ederim. Söz konusu carı calan şahıs mesuta küfrettiği için mesut bana charını soydum dedi. Ferhat'a bu durumu sorduğumda ise "böyle bişe yok, mesuta inanma sen." dedi. Yani char, charı çalan adamda. Zaten artık gözüm yok charda, ne yaparsa yapsın ahlaksız. Guilddeki herkes onlara küfrettiğimi düşünüyor ya, benim derdim bu artık.

4. tan

tan Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sen Takma Kafana Güzel Kardeşim Sen Diyecegini demişin Yalan Sölesedne Burda Kolay Kolay Konu açık Olayı uzatmassın o Onların Geri Kafalılıgı Geçmiş Olsun sana Takas Ederken Yada Başka bişey Yaparken Daha Dikkatli Ol Her Zaman Herkez iyi Kalpli Degildir Unutma :cry:

5. AnatoliaFire1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dediğin gibi gerçekten.

6. IINeoII

IINeoII Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaşım Bana Deki Bu Kişiyle Konuş konuşayım

7. AnatoliaFire1

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boşver sen konuşma kimseyle, bottseller adını duyunca block hemen. İlgilendiğin için sağol yine de.