Rocky Balboa

Bilgiliyim
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Arkdaşlar Facebook'ta Gezerken Gördüm Ve Paylasmak İstedim.Bana Göre Kötü Bir Yanı Yok Ama Yöneticiler Tarafından Kötü Görülebilir.Kötü Görülürse Şimdiden Özür Diliyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Barzo

Bunu Atatürk'mü söylemiş? Çünkü onun ağzından yazılmış. O Söylemediyse kim hangi cesaretle onun ağzından böyle konuşabilir ki? Kim ne derse kendi cümleleriyle söylesin Ata'mızın ağzından söyleyerek insanları etkilemeye çalışmasın... Liderimiz zamanında söyleyeceklerini söyledi.

Atatürk'ün ağzından söylenmemiş , ama bir resime takmayın.
Gayet doğru , bir makarnaya bir beyaz eşyaya milletini satanlar ve bunları dağıtanlara benimde hakkım Helal olmasın!
Onlar ancak bizim vergilerimizle yakınlarına gemi alsınlar :?

Xplosive

Bilgiliyim
Off bir şiir vardı şimdi aklıma geldi neydi ismi cismi unuttum gitti.
"Ben Mustafa Kemal'im heeey,
Karanlığı deler gözlerim..."
gibi dizeleri vardıçok da beğenmiştim. (:

Barzo

Rocky Balboa demiş ki:
Bunu Yapan Ben Değilim. Sadece Koymak İstedim.Hatalıysam Silinebilirmi? Mümkünse.
Mümkündür Sanırım
yok hacım yanlış anlama sözüm sana değil :muck:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Whiskey demiş ki:
Bunu Atatürk'mü söylemiş? Çünkü onun ağzından yazılmış. O Söylemediyse kim hangi cesaretle onun ağzından böyle konuşabilir ki? Kim ne derse kendi cümleleriyle söylesin Ata'mızın ağzından söyleyerek insanları etkilemeye çalışmasın... Liderimiz zamanında söyleyeceklerini söyledi.
Dünyada yüzlerce örneği var liderin ağzından ağzından yazılmış şiirler, yazılar, hitaplar gibi; hatta bunun edebiyatta bir adı bile vardı. Normal bir şey böyle büyütmeye gerek yok.

Takımı
Besiktas
Macro demiş ki:
Whiskey demiş ki:
Dünyada yüzlerce örneği var liderin ağzından ağzından yazılmış şiirler, yazılar, hitaplar gibi; hatta bunun edebiyatta bir adı bile vardı. Normal bir şey böyle büyütmeye gerek yok.
Büyütmeye gerek yok ama hafife alınacak bir konuda değil.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SweeTChieF demiş ki:
Macro demiş ki:
Whiskey demiş ki:
Büyütmeye gerek yok ama hafife alınacak bir konuda değil.
Konu hafife alınacak bir konu değil doğru. Ama hafife alınmayacak şey bu yazı değil, şiirde anlatılmak istenenler.^^ Tabi anlayana.. :sfff:

Takımı
Besiktas
Macro demiş ki:
@SweetChief
Konuya edebi açıdan bakıyorum ve önemsenmeyecek bir şey çünkü çok normal.

Süleyman Apaydın'ın da "Yıkın Heykellerimi" diye bir şiiri var, o da buna örnek.
Tarafsız bir açıdan bakarak yorumumu yaptım ben. :coffee:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
SweeTChieF demiş ki:
Macro demiş ki:
@SweetChief
Konuya edebi açıdan bakıyorum ve önemsenmeyecek bir şey çünkü çok normal.

Süleyman Apaydın'ın da "Yıkın Heykellerimi" diye bir şiiri var, o da buna örnek.
Tarafsız bir açıdan bakarak yorumumu yaptım ben. :coffee:
Ne alaka ya -.- Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Neyse uzatmayalım nasıl olsa senin anladığın kadarım.

Takımı
Besiktas
@Macro
ne alakamı sadece Edebi açıdan bakarsak kimse sahip çıkmaz atamıza.

Yukarı Alt