1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Facebook'ta kullan at devri başlıyor!

1. SilentLord

SilentLord Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci

Dünyanın en büyük sosyal ağından önemli bir yenilik daha: Facebook'ta "kullan ve at devri" başlıyor!

Özellikle internet kafelerden hesabına erişenlerin şifrelerini çaldırmalarına karşı bir önlem olarak, tek kullanımlık şifreler devreye girdi.

Online bankacılık hizmetlerinin de kullandığı güvenlik sisteminde, Facebook kullanıcılarının cep telefonlarında sadece 20 dakika boyunca siteye girmekte kullanılabilecek, tek kullanımlık bir şifre veriliyor.

Bu sayede kullanılan bilgisayarda şifre çalan zararlı yazılımlar da olsa hiçbir şekilde etki etmiyor. Kullanıcıların bu hizmetten yararlanabilmeleri için cep telefonu numaralarını vermeleri gerekiyor. Ardından yurtdışında 32665'e "otp" mesajı atılması gerekiyor. Ancak bu hizmet henüz sınırlı sayıda kullanıcıya açık. Ülkemizde kullanılır olup olamayacağını önümüzdeki günlerde göreceğiz.

2. Afgan

Afgan Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Olmamış düşüncem çok gereksiz bir yenilik ilk başta şu arkadaş ekleme olayına bir el atsınlar.

Ps: Haksızmıyım...

3. Chrysler

Chrysler Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Begenmedim ben facebookta günde baksan 15 saat varım her 20dk.da bir mesajmı yollıcam kapatırım facebooku daha iyi summer4: summer2:

@BLodLine

Haklısın hacım sınıf arkadaşlarımı bile ekleyemiyorum summer2: :santa: