Galatasarayın sayfası Fenerbahçeli facebook kullanıcıları tarafından sürekli şikayet edildiğinden dolayı kapatılmış.(Buna tanık olmadım duydum)Yeni bir sayfa açılıp tekrar üye toplanmaya başlanıldı.Facebook Galatasaray FunPage 19 temmuz Fenerbahçe'liler gününü zehir etmek için kolları sıvadılar.Yaklaşık 46 günde Fenerbahçe'yi geride bırakmayı başardık.Ve birçok haber sitelerinde bunun haberi yapıldı.Tüm Galatasaraylıları tebrik ediyorum :kalp:
Son Durum:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Journalist

Aileden
geçeli çok oldu ama f5 taraftarlarıda ateşlendi face'de çok sıkı çalışıyorlarmış bizi yakalamak için ama atı alan üsküdarı geçti yakalayamazlar artık kolay kolay :D

edit: ip nerden çıktı yahu :P

evet geçeli çok oldu ama forum sitemizde görmedim konu açtım :wink1:

@ARKO
ip ne demek anlamadımda :?

IceQueen demiş ki:
Galatasarayın sayfası Fenerbahçeli facebook kullanıcıları tarafından sürekli şikayet edildiğinden dolayı kapatılmış.(Buna tanık olmadım duydum)Yeni bir sayfa açılıp tekrar üye toplanmaya başlanıldı.Facebook Galatasaray FunPage 19 temmuz Fenerbahçe'liler gününü zehir etmek için kolları sıvadılar.Yaklaşık 37 günde Fenerbahçe'yi geride bırakmayı başardık.Ve birçok haber sitelerinde bunun haberi yapıldı.Tüm Galatasaraylıları tebrik ediyorum :kalp:
Son Durum:
- Resim Silinmiş.
yaklaşık 46 günde :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt