facebook videolarını oynatmak için bbcode arıyorum ve sizde var ve çalışıyor verebilirmisiniz acaba

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kodu ben uyarladım phpbb sistemine , ücretsiz olarak dağıtmak isteseydim verirdim zaten destek sitelerine...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
satılacak bir şey değil ama o kadar player swf'si güncelleyip , phpbb'ye uyarlamakla o kadar uğraştığım koduda bedavadan vermem yani.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
satılacak bir şey değil ama o kadar player swf'si güncelleyip , phpbb'ye uyarlamakla o kadar uğraştığım koduda bedavadan vermem yani.

ben kuku vererek almıştım değil mi bromance ( paket kodlardı benimsikiler :P ) ahahaha ulen ne güldürdün gece gece beni yaaa başının ağrısı olayım bebem :mrgreen: :twisted: :lol:

kodlamak benim içinde kolay ama ben veririsniz diye sordunuz ben kodlarım kendim nese

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
djtata demiş ki:
kodlamak benim içinde kolay ama ben veririsniz diye sordunuz ben kodlarım kendim nese
İşte böyle hazırcı zihniyette birisi olduğunu bildiğim için kodları vermek istemedim , burada soracağına oturup yazsaydın çoktan bitirmiştin...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemalist demiş ki:
djtata demiş ki:
İşte böyle hazırcı zihniyette birisi olduğunu bildiğim için kodları vermek istemedim , burada soracağına oturup yazsaydın çoktan bitirmiştin...

bu hikayeyi hep anlatırım gene anlatayayım.

ITU 1. Sınıfta Ord.Prof Derse girdi fena bir adamdı ama apayrı zekası vardı ilk söylemi şu olmuştu ; " Bilgi Ucuza Verilmez. "

extraloob demiş ki:
Kemalist demiş ki:
djtata demiş ki:

bu hikayeyi hep anlatırım gene anlatayayım.

ITU 1. Sınıfta Ord.Prof Derse girdi fena bir adamdı ama apayrı zekası vardı ilk söylemi şu olmuştu ; " Bilgi Ucuza Verilmez. "
Adam haklı beyler dağılın.

Ulan bunla bende çok uğraştım bütün flv mp4 bbcodeleri denedim. :D Lanet olsun :D Bu arada konuyuda horttalattım. :D

Yukarı Alt