1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

F disk

1. Orpheus

Orpheus Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilgisayarimdaki aylak viruslerin ureyip ureyip aile planlamasi yapmadan cogalip artik bilgisayarimda benden haraç isticek duruma gelmeleri hatta bu bizim bilgisayarimiz ulen az yede kendine bi bilgisayar al dicek yuzsuzluge gelmeleri gibi sacma sebeplerden fdisk atmaya karar verdim ama bazi sorunlarim war ( galiba en basta kendim biraz sorunum :) ) xp sp cd si ile bolumleri silip yeniden olusturmak istediğimde bolumler birlesmiyor silinio ama silindigi haliyle gene su anda oldugu gibi part seklinde kalio
    1. bunlari birleştirmenin farkli bir yolu warsa bu konuda yardim edermisiniz?
    2. si fdsikten sonraki yuklemem gereken antivurus ve yardimci programlar hakkinda yardimci olurmusunuz ( su anda bir autorun.bat virusu ve bi kac trojen spy karisimi var autorunlarim calısmıyor explorer hata verio gizli dosyalardaki .bat .com .sys gibi dosylarin sayisi 1000 i asti dahada uruolar masallah pek seriler bunlardan kurtarip bunlari onlemesi sart :) )
    3. konuyla alakasiz ama elimde bi tane asus marka board war bios acmio yani direk olarak dit sesi falan iptal sizce biosu tekrardan nasil calısır duruma getiririm?
    4. tahminimce partitation magic gibi bi programla bolunenen hdd yi gene ayni programla birlestirmem acaba hdd me bi zarar verirmi ( yol dizilimleri mi tanimlarimi ne farkli yapildn birlesmior olabilirmis )
    5. detected: Trojan program Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.acku File: C:\Documents and Settings\Şentürk\Local Settings\Temp\8d9y8cfy.dll
    gibi bi sacma virus buldu kav bazi arkadaslar formatin hatta fdiskin care olmadini soluyor acaba cozum yolu nedir
    yardimci olan arkadaslara simdiden tesekkurlerimi arz ederim.
    ----------------SAYGILARIMLA-----------------

2. Orpheus

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada taramam devam edio bulunan virusleri yazsam tanidik olanlari ve nasil temizliyebileceğimide solermisiniz :)
    bi sorun daha driver/hotkey deki kavin devamli keylogerr die bagirmasi neyi ifade eder :D

3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    virusleri temizlemek için kaspersky kurmalısın öncelikle, ardından temizlik bitince win xp cd si ile partionları siler yeniden yapılandırırsın sonrasında da güzelce bir kurulum iyi gider.

4. belgther

belgther Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    formatin veya fdiskin care olmadigi virüslerde bios update yap, gecer. sonra da üstüne fdisk + format iyi gider.

5. Orpheus

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayin extraloob tam olarak bende ole yatim daha onceleri ama sorun da orda virusleri temizlesem bile f disk icin sp2 kurulum sirasinda partlari sil sem bile birlesmiyor ham olarak 5 kisim seklinde kaliyor.onlari nasil birlestirebilirim? dostan f dsik atsam cozum olurmu? ( iki yolda ayni işlevi yapmıyormu ? )

6. malboro

malboro Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Amelelik
    kb zamanim yok okuyamadim yarin okur cvplarimm