1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

F.Bahçe şov yaptı

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

1. Sensei

Sensei Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Almanya bölgesel lig takımlarından ULM karşısında as kadroyla çıkan F.Bahçe, rahat bir oyunla 5-0'ı buldu; daha sonra sahne gençlere kaldı.

Yeni sezon hazırlıklarını Almanya kampıyla sürdüren Fenerbahçe, ilk hazırlık maçında Almanya bölgesel lig takımlarından SSV ULM 1846 ile karşılaştı ve sahadan 5-0'lık galibiyetle ayrıldı. As kadroyla sahaya çıkan sarı-lacivertliler, 5. dakikada kalesinde yaşadığı tehlikeyi Volkan'ın başarılı kurtarışıyla savuşturdu. 8. dakikada Carlos'un uzak mesafeden serbest vuruşu üst direkte patladı. 10. dakikadan itibaren oyunda ağırlığını koyan sarı-lacivertliler, 21'de Gökhan Gönül'ün kafa golüyle öne geçti: 1-0. 33'te Deivid ve 41'te Semih ile gol şansları değerlendirilemedi. 50'de Semih, orta sahadan aldığı pasla kaleciyle karşı karşıya kaldı, aşırtma vuruşla skoru 2-0'a getirdi. 64'te yaklaşık 30 metreden Carlos'un vuruşu kaleciden döndü, topu Semih tamamladı: 5-0. 67'de Alex'in pasıyla kaleciyle karşı karşıya kalan Deivid, kalecinin üzerinden aşırarak 4. golü ağlara bıraktı: 4-0. 73'te Önder Turacı sol kanattan hücuma katıldı ve ceza sahası çaprazında topla buluştu. Uzak köşeyi düşünen Önder, skoru 5-0'a taşıdı. Dün yaş gününü kutlayan Önder Turacı, bu mutlu gününü gol sevinci de yaşayarak taçlandırdı. Kalan dakikalarda teknik direktör Daum, gençlere şans verdi. Karşılaşma F.Bahçe'nin kontrolünde 5-0 sona erdi.
    'Daha hızlı oynamalıyız'

F.Bahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, maç sonu yaptığı değerlendirmede ilk maç olduğu göz önünde bulundurulduğunda oyundan memnun olduğunu kaydetti ancak bir konuda takımını yetersiz buldu. “Daha hızlı oynamalıyız” diyen Alman teknik adam, genç oyuncuların performansıyla ilgili ise, “Çok çalışıyorlar. Hırslı ve istekliler, daha iyi olacaklar” ifadelerini kullandı. Öte yandan F.Bahçe'de birçok bölgede denenen Ali Bilgin, dün de Daum tarafından ön libero mevkiinde görevlendirildi.

Volkan Demirel (Dk. 46 Volkan Babacan), Gökhan Gönül, Bilica, Bekir (Dk. 46 Önder Turacı), Roberto Carlos, Deivid (Dk. 75 Abdulkadir), Selçuk (Dk. 46 Ali Bilgin), Emre, Uğur Boral (Dk. 75 Furkan), Alex, Semih (Dk. 75 Onur)

GOLLER: Dk. 21 Gökhan Gönül, Dk. 50 ve 64 Semih, Dk. 67 Deivid, Dk. 73 Önder Turacı.

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
  3. Sensei

Sensei Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    F.Bahçe şov yaptı yazmıştım ama çıkmadı..

4. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.