Çarşı 8-0'a da karşı!.. Ezeli rakiplerden Beşiktaş'a 8-0 şakaları...

Beşiktaş'ın Liverpool deplasmanında aldığı 8-0'lık ağır yenilgi sonrası Fenerbahçe , Galatasaray ve BursaSpor'lu taraftarlar ezeli rakiplerine şaka yoluyla takılıyor. Özellikle e- postalarda dolaşan "8-0 şakaları" siyah beyazlı taraftarları kızdırıyor. İşte maillerde dolaşan ve ekşisözlükte yer alan esprilerden birkaçı...

• Çarşı 8-0'a da karşı!

• Her yıl 6 kasımın Galatasaray (FB: 6 GS :0 ) ile birlikte kutlanması çalışmaları başlatılacaktır.

• Beşiktaşın ismi Sekiztaş olarak değiştirilecektir: '5iktaş out, 8taş in!'

• 8-0'lık skorlar kulağa garip gelmesin diye kalan tüm Avrupa maçlarına da PAF takım değil hentbol takımı çıkarılacaktır.

• Liverpool maçında oynayan futbolcuların Avrupaya çıkışı ikinci bir emre kadar yasaklanmıştır.

• Pancu ve Bobo nun kaleci olması kararlaştırılmıştır. ( Hangisi as hengisi yedek yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklanacaktır. )

• Bu arada şampiyonlar liginde 8 gol yiyerek rekor kırılması sebebiyle kulüp binasında tören yapılması bu goleri yiyerek rekora katkı yapan futbolculara
şilt ve beratlarının verilmesi kararlaştırılmıştır.

• Maç esnasında kullanılmak üzere Yıldırım Demirören'e de hakemlerde kullanılan telsiz verilmiş olup kendisi tarafından beğenilmeyen pozisyonlara maç içinde anında müdahale hakkı tanınmıştır. Maç Demirören istediği an durdurularak istediği yerden yeniden başlanacaktır.

• Bu maçla ilgili maçtan önce "Beşiktaş Marsilya taktiğiyle oynayacak" diye okumuştum bi yerlerde.. Marsilya tekzip talebinde bulunmuş mudur o gazeteden?

Paf Takımla oynasaydıbnız daha az gol yerdiniz...

ne desemki ben beşiktaşlıyım bu durumda ne denir ne söylenir bilemiyorum kitlendim kaldım halı saha maçı gibi resmen bizim mahalle takımı gibi insaf bi şeref gölü bile atamadı şerefsizler dünyanın diline dolandık ayıp ayıp yedikleri ekmek haram olsun bence ogün tarihe vurulan kara bir leke olarak kalacak yuhhhhhhhhhhhhhhhh başka bişey demiyorum...

her nekadar bende takılsamda besktaslılara bi yandanda bakıom kotu yha yabancılar bile konusuolardar ulke puanıda dustu! kotu oldu yha harbi yukarıdaki arkadasın dedigi dogru aldıgınz para haram olsun yha bunun icinmi yedinz okadar parayı Evil or Very Mad

besiktas bugunde yenildi yönetim bu macı alamazsak toplu istifa etcez falan diodu bakalım sözlerinin arkasında durcaklarmı yazık yav o taraftar kimsede yok zaten besiktasta bi taraftar var baska bişe yok nese olayı buyutmeyelim önümüzdeki maçlara bakcaz diyip gecelim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bence beşiktaşlıları yıkan en iyi espriyi ben yaptım.. koyu beşiktaşlı arkadaşa haftaya liverpollar halısaha maç yapak en azından 8 tane yemeyiz dedim.. çocuk reset :lol:

Beşiktaşı severim ve ikinci takımımdır.
Ama 8 tane de yenmez ki kardeşim yaa :lol:
(8eziktaş) (Çarşı 8'e Değil 9'a Karşı) :lol:

tum beşiktaşlılara gecmıs olsun bence kardesım burda carşının yada tekbır beşiktaşlı taraftarın buna layık deyıldır bu okadar yuksek mevlalarda para alan o şerefsızlık yapmıs olan futbolcuların sucudur

Valla ben beşiktaşın 8-0 yenilerek tarihe geçmesinden bir BURSASPORLU olarak çok memnun oldum

Helal sana LiverpooL Carsı alışverişe çıktı hehehehe :)

Yukarı Alt