Absence

İçinde olduğum insan modelidir
Merak etmemem ve gelip geçici bulmamla başladı, daha sonraları yavaş yavaş bir inata dönüştü
daha da izlemem
sin:

bkz:vakti olamayan insan

Absence demiş ki:
İçinde olduğum insan modelidir
Merak etmemem ve gelip geçici bulmamla başladı, daha sonraları yavaş yavaş bir inata dönüştü
daha da izlemem
sin:

bkz:vakti olamayan insan
Bence diger Türk dizilerine oranla daha orjinal bir dizi.Zaten piyasada sacma sapan diziler insanın moralini,bozup sinirlendırıyor.Mesela yaprak dokumu yazık gunahtır ya güzelim eseri ne hale getirdiler 3-5 kurus için nelerle oynuyorlar yazıklar olsun..BURADAN İZLEYENLERE SESLENIYORUM BOSUNA ZAMAN HARCAMAYIN YAPRAK DOKUMU İÇİN ALIN KİTABINI OKUYUN 2 GUNDE BİTİRİN!! sin: Kacırmadıgım tek dizi Kurtlar Vadisi'dir. :!:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
TR dizi alemi masasına yumruğunu vurmuş ben kaliteliyim iyiyim güzelim dedirten ve 2 sezonluk planlanan yeni trendy bir dizidir, izlememek hata mıdır bilemem ama izlencek 3 yerli diziden birisidir onu bilirim.

Kenan İmirzalıoğlu unun tek filmini izleyemedim o da bu filmidir.
Kısmet olmadı baya bölüm kaçırdım ; Ortasından giripde izlemeyi sevmiyorum...

Prada

Senaryo ve oyuncuların cuk diye oturduğu diziyi izlememenin ne demek olduğunu soracağım insan topluluğu... Hata yapmaktadırlar nelere harcıyoruz hftada 2 saatimizi buna harcayalım diye avaz avaz bağırabilirim 8)

Son yıllarda Türkiye'de çıkan en kaliteli , en çekici , en profesyonel diziyi izlemeyen insanlar.

her haftanın ilk günü, 20:00 - 23:00 arasında, televizyonunda show tv kapalı olanlar

Kopya hikayeye sahip olduğu için (bkz. count of monte cristo) pek ilgilenmediğim fakat kardeşim ve valide hanım yüzünden izlemeye mecbur bırakıldığım oysa ki Planet Earth'ı yeğelerim ama nabacan işte ....içinde İçinde Salih Kalyoncu olmadığını düşünürsek mimiksiz Kenan İmirzalioğlu ve duygudan yoksun Cansu Derenin olduğu bir diziyi izlemenin pek keyif veremiyeceği anlaşılan bu durumda da ''Ezel'i izlemeyen insanlar'' grubuna yadırgayamam.

Edit : Eğer yanılmıyorsam dizi Türkiye'de ilk flashback yapan dizidir en azından yenilikçi bir yapıt.

FawKes demiş ki:
Kopya hikayeye sahip olduğu için (bkz. count of monte cristo) pek ilgilenmediğim fakat kardeşim ve valide hanım yüzünden izlemeye mecbur bırakıldığım oysa ki Planet Earth'ı yeğelerim ama nabacan işte ....içinde İçinde Salih Kalyoncu olmadığını düşünürsek mimiksiz Kenan İmirzalioğlu ve duygudan yoksun Cansu Derenin olduğu bir diziyi izlemenin pek keyif veremiyeceği anlaşılan bu durumda da ''Ezel'i izlemeyen insanlar'' grubuna yadırgayamam.

Edit : Eğer yanılmıyorsam dizi tükiyede ilk flashback yapan dizidir en azından yenilikçi bir yapıt.
Dizinin senaristi söylemıstı monte cristo ile hiçbir alakası yoktur diye.Üstelik cokta iddaalıydı. :roll:

Dahil olduğum grup, fazla televizyon izlemezken o itici oyuncuların dizisine bir kere bile bakma gereği duymadım.

Yukarı Alt