Windy

yanlisssss yaptiiinnnn yegeeeennnn

bayiliyorum bu diziye on numero, hic kacirmadim boyle devam edeceksede kacirmayacagim gibi gozukuyor. her bolumunde bir film izlemis gibi oluyorum, ramiz dayinin oldugu sahneler harika oluyor 8)

Windy

Sadakatle başlayan herşey, ihanetle biter.

Bu diziyi Ramiz Dayı için izliyorum, adamın her yerde kolu var yahu :lol: nerde bizde öyle dayı :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati diziyi dizi yapan ramiz dai dayı demelerine bakma sen orijinali dai :P

Ölüm gibidir sadakat,pazarlığı olmaz.Bir kere çizgiyi geçtin mi yoktur dönüşü...
Ne umutlar fısıldarsa fısıldasın sana,hayat çeker gider.Sadık kalmaz sonunda..
Ama kötülük öyle mi? Hep yanı başındadır insanın.

Sözler verilir.Sözler unutulur.Gün gelir ihanet eden sadakat ister.
Sadaka gibi verilmez sadakat.İsteyen hepsini ister.
Sevdiğine sadık kalan adam, kendinden vazgeçebilen adamdır.

Sen bilemezsin geceyi.. Geceleri sokak lambaları altında oturan yalnızlıkları.. Kaç gece sana dağlardan şarkılarını yolladı rüzgarlarla? Sen kaç geceye dost oldun? Kaç saat dayanabildin ona? Kıvrıldığın yerde uykuya mı daldın hep? Sen bilemezsin yalnızlığı.. Hiç ses duymadığın bir yalnızlık yaşadın mı? Sen kaç yalnızlığa dost oldun? Kaç saat dayanabildin ona? Yüzüne kaç kapı kapayıp kaçtın yalnızlıkların? Sen bilemezsin ağlamayı.. Gözlerin dolduğu anları ağlamaktan mı sayıyorsun hala? Sen kaç kez bir başına ağladın? Kaç saat dayanabildin gözyaşlarına? Ellerinle yüzünü kapatıp kendinden mi sakladın hıçkırıklarını? Sen bilemezsin içmeyi.. Şişenin dibinibulduğun an midir sana göre içmek? Sen kaç kez şarap tadında buruk şarkılar söyledin? Kaç saat dayanabildin sarhoşluğuna? Kadehini aklındakilerle mi yoksa yüreğindekilerle mi içtin? Sen bilemezsin sevmeyi.. Sevgi dediğin sadece seni sevenleri mi sevmek? Kaç vakit ayırabildin sevmeye? Sadece severek kaç vakit dayanabildin? İçinde öldürdüğün sevgilerin sahipleri nerede?! Kaç kalpten ceketini alıp çıktın şimdiye dek?

Video:
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1207891570136&ref=mf

Spare_

Bilgiliyim
Fre3sTyLe demiş ki:
Dün gece ki bölümü yine müthişti. :kalp:
Bro dün ödüm, ağzıma kadar geldi. Ramiz dayı'ya sıkıcak bu dedim. Ramiz dayı sık dedi. Ezel okeyledi. Aha dedim ben bu film'i bir kez daha izlemeyeceğim ( Kenan İmirzaloğlu var yinede izlerim ) :P Ama Ramiz dayı süper bir karakter. Bir baktım Ramiz dayı oyun yapıyor. Hobaaaa bir coştum çocuklaştım bir an. :mrgreen: Hele çarşı bölümüde süperdi. ( Cankurtaran ) :kalp:

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Spare demiş ki:
Fre3sTyLe demiş ki:
Dün gece ki bölümü yine müthişti. :kalp:
Bro dün ödüm, ağzıma kadar geldi. Ramiz dayı'ya sıkıcak bu dedim. Ramiz dayı sık dedi. Ezel okeyledi. Aha dedim ben bu film'i bir kez daha izlemeyeceğim ( Kenan İmirzaloğlu var yinede izlerim ) :P Ama Ramiz dayı süper bir karakter. Bir baktım Ramiz dayı oyun yapıyor. Hobaaaa bir coştum çocuklaştım bir an. :mrgreen: Hele çarşı bölümüde süperdi. ( Cankurtaran ) :kalp:
Ahahahah esnaf pert edecekti az kalsın Aliyi ^^ :twisted:

Prada

Bumduur budur 8) Dayı dün showunu yaptı her türlü :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Spare_

Bilgiliyim
@ OoShEvAoO
Evet aynı yer. Cankurtaran. Dayı'nın semti zaten orası :mrgreen:
@ Prada
Vallaha show yaptı. Ali az kaldı bayılacaktı :mrgreen:

Neverex

Bilgiliyim
gerçekten izlenmeye değer bir film. İlk başlarda izleme gibi bi istek yoktu içimde ama sonradan izlediğimde bağımlısı oldum resmen çok güzel bir film tavsiye ederim :thumbsup: :popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gülben Ergen: Türk televizyonlarında, dizilerde ne yakıştırmalar oldu, ne ikililer türedi... Dizide bu kadar yakışan iki erkek sanırım ilktir... Sekiz ve Ezel...
Biricik Suden: Lütfen Kıvanç Tatlıçocuğa ağlamalı roller vermeyin ya, hiç mi ders almadınız Aşk-ı Memnu’dan?
Önder Bekensir: Ezel ile Sekiz’in dövüş sahnesi olaydı. Hiç mi Amerikan filmi seyretmemişler?
Ebru Destan: Haluk Bilginer’in Dayı ile olan sahnesindeki performansı mükemmeldi!!!
Fatih Ürek: Ezel’le Sekiz’in kavgası çook kötüydü... Senkron tutturamamışlar.
Vatan Şaşmaz: Haluk Bilginer bu ülkenin Al Pacino’sudur, noktaa.
Seray Sever: Bu Ezel dizisi bayağı bir heyecanlı olmuş.
Demet Akalın: Behlül’ün suratına n’olmuş ya, şiş sanki Allah Allah.

İmirzalioglu'nun oldugu her diziyi izliyorum,Amcasi CHP milletveki idi rahmetli,ailem tanişiyor,ezelin her bolumunu en az 2 kez izlerim 8)

Yukarı Alt