Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ata Demirer'den Eyvah Eyvah 2 geliyor...

Başrollerini Ata Demirer ile Demet Akbağ'ın paylaştığı, 'Eyvah Eyvah' filminin ikincisi çekilecek.

Bu müjdeyi veren ise, ilk filmin çekildiği Çanakkale Geyikli Beldesi'nin Belediye Başkanı. Başkan Mustafa Çiçek, Ata Demirer'in ikinci filmin senaryosunu da tamamladığı açıkladı.

İkinci film için BKM çalışanlarının beldeye geldiğini söyleyen Çiçek, ilk filmin beldenin tanıtımına büyük katkı sağladığını söyledi. Turizm sezonunda büyük bir patlama yaşadıklarını vurgulayan Çiçek, “Geyikli Beldesi turizmcilerin yatırım yaptığı bir cazibe merkezi haline geldi. ikincisi filmi de, beldemizin tanıtımı açısından çok önemli bulduğumuz için, elimizden gelen katkıyı sağlayacağız. Tercihlerini yine Geyikli'den yana kullanan değerli hemşerimiz Ata Demirer'e, yapımcısı BKM'ye teşekkür ederim” dedi.

Absence

hmzsnmz demiş ki:
Absence demiş ki:
Çekilmesi lazım zaten bitmedi film
abe engin hemende damlamışın konuya hacım ilgilendiriyorya onların orayı :lol:
Hacı tamamda sen trakyalı olsan emin ol filmden zevk almıyorsun zaten yapamıyorlar şiveyi (ata yapıyor gerisi yapamıyor) kim yapmaya çalıştıysa olmuyor zaten ben "h" ları söylediğimi zannediyordum bu seneye kadar farkettim söyleyemiyormuşum düzeltmeye çalışıyorum :mrgreen:

Absence demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Absence demiş ki:
Hacı tamamda sen trakyalı olsan emin ol filmden zevk almıyorsun zaten yapamıyorlar şiveyi (ata yapıyor gerisi yapamıyor) kim yapmaya çalıştıysa olmuyor zaten ben "h" ları söylediğimi zannediyordum bu seneye kadar farkettim söyleyemiyormuşum düzeltmeye çalışıyorum :mrgreen:
makara: Arada bende de oluyor o "h" nin kaybolması :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Absence demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Absence demiş ki:

hani diyemiyor musun yani ; aniii anii varya :P

Yukarı Alt