Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mai bu aklıma takılmaya başladı cidden değer mi fan storm açmaya bugun gony ile onu açıp bi pvp yaparmısın izlemek istiyorum sonuçlarını reel göreyim Exclamation

extraloob demiş ki:
mai bu aklıma takılmaya başladı cidden değer mi fan storm açmaya bugun gony ile onu açıp bi pvp yaparmısın izlemek istiyorum sonuçlarını reel göreyim Exclamation
Yalan mı söyleyeceğim sana ? maxlamadan hiçbir işe yaramaz çünkü son lvl uplarda epey sağlam ivme ile artıyor ama şunu söyleyeyim şu an charımın magical def. 1079 snake storm un 1. si yani ilki 366 magic def. veriyor sp farma girdikten sonra ilk açacağım skillerden biri ; o zaman deneriz ya da daha kolayı var avril galiba epey bir uplamış onu ona sor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu dökümanı düzenleyeceğim bence de açmayın ss lerimde neler açık göreceksiniz.

2 skill açık sadece onları onların alt vuruşlarını kullanıyorum kahvekeyfi

cold doğru seçim bn fire açtım pişmanım keşke cold açsaydım ama dönecem colda :lol:
hem bikere mobların kesimi çok kolay oluyo giantlar bebek işi oluo asla yatmaz
pvplerdede reduce açan az adam war bncede forewa cold Cool

Imbue olarak STR Fİre kullanır die biliodum ama ben...+ str charın galvie fırlatması olmassa bir hiçtir bence...

force fire heuksal 80lvl cold 60lvl skiller full (bu çarı ancak elinde +9 sun olan bir bower yatırabildi romede)

Eveet . Doğru olduğunu bugun kendime kanıtlamış oldum.. Aynı rehber ile plvl har yaptırdım ve cok memnunum .. Fire imbue ile ayın vuruyo ''cold az vuruyo'' dienler için.. Hem freeze etkisiyle rakibi güçzüşleştirmesi ile fazla damage vurması ile cok sağlam bir builddir .!

exraloop cold resimleri görükmüyor silinmis yenilermisin imkan varsa lütfen.

admin modlar ekleyin artik su cold resmlerini kac msj attim kimse görmedimi kolay gelsin.

Yukarı Alt