süper olmuş bota koyunca saklayamıyodum bide vista var simge durumuna küçültmüyodu uzun lafın kısası harika olmuş emeğe saygı extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk extraokk

kardeş çok süperde bizede bi yapmayı öğretseniz şu programları süper olacak

Roland Deschain

Öğretiyorum
bende bir sorun oluştu. ben bu yeni versiyonla silkroad'u sakladım ve kapattım programı. şimdi geri alamıyorum. adı değişiyor mu diye SRO_Client'ı Silkroad olarak değiştirdim sonra da gizledim. programı tekrar açınca göster diyince isrobot geliyo client gelmiyo sadece sesler geliyo :lol: isrobota hide diyince sesler de gidiyo. şimdiye kadar kullandığım tüm gizleyiciler kapatıp açınca da çalışıyordu bu neden çalışmıyor acaba? oyunu görev yöneticisinden kapatıp tekrar girebilirim ama premium falan olmadığından iki saat girmeye çalışmam gerekecek. oyunu kapatmadan nasıl geri getirebilirim acil yardım Sad Sad

edit: botmon ile hallettim. her ne kadar hatalı olsa da insanlara yardım etmeye çalışman ve bunun için böyle yararlı bir program yapman gerçekten iyi bir şey. her programda hatalar olabilir. emeğe saygı extraokk

budra demiş ki:
bende bir sorun oluştu. ben bu yeni versiyonla silkroad'u sakladım ve kapattım programı. şimdi geri alamıyorum. adı değişiyor mu diye SRO_Client'ı Silkroad olarak değiştirdim sonra da gizledim. programı tekrar açınca göster diyince isrobot geliyo client gelmiyo sadece sesler geliyo :lol: isrobota hide diyince sesler de gidiyo. şimdiye kadar kullandığım tüm gizleyiciler kapatıp açınca da çalışıyordu bu neden çalışmıyor acaba? oyunu görev yöneticisinden kapatıp tekrar girebilirim ama premium falan olmadığından iki saat girmeye çalışmam gerekecek. oyunu kapatmadan nasıl geri getirebilirim acil yardım Sad Sad

edit: botmon ile hallettim. her ne kadar hatalı olsa da insanlara yardım etmeye çalışman ve bunun için böyle yararlı bir program yapman gerçekten iyi bir şey. her programda hatalar olabilir. emeğe saygı extraokk
valla o kadar beta testinden geçirdim.. bir hata ile karşılaşmadım Rolling Eyes . ismini değiştirdiğin zaman unutma :mrgreen: .

gizleme olayı qüzel en azından 2 charda pc yi kastırmayız pc biraz eski olunca :mrgreen:
eline saLık dostum tşklerrr extraokk extrabeer Wink

Ellerine sağlık fakat programı masaüstüne cıkarırken hata veriyor Rolling Eyes

Roland Deschain

Öğretiyorum
ismini değiştirince unutmadım. ismini Silkroad yapmıştım. sadece dediğim şey; client'ı küçülttükten sonra extralook'u kapatırsak tekrar açınca client'ı geri getiremiyor :lol: şimdiye kadar gördüğüm tüm client hider'lar gizledikten sonra kapatınca bile tekrar açınca client'ı geri getirebiliyor. sadece programı geliştirmene katkısı olur diye yapıcı bir eleştiri yapmak istedim çünkü bence bu bir eksik ve bu eksik yüzünden extralook benzerlerinden geri kalıyor. kahvekeyfi çalışmalarının devamını bekliyoruz extraokk

emc

rank8
gizleme ve gösterme olayını 8 client'e kadar çıkartma durumunuz olur mu acaba ?

Yukarı Alt