1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Extraloob'dan Hızlı Lv Atlama Yöntemi

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    !!! Extra'dan Hızlı LvL Atlama Yöntemi !!!

Saygılarımızla,

*

2. zebani2059

zebani2059 Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    büyüyünce doktor olucam ben :D şimdilik bişey olam
    eğer pcniz kasmazsa sroloadır la filan bi çardaha açın oyunda çöp filan kırdırır itemleri pazar yaparsınız hem atlarken parasız kalma derdiniz olmaz ilerde element sıkıntınız da olmaz. güzel bi öneri...

3. Narqotic

Narqotic Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    !!!
    BeN SeNiN CaNıN İçİN ÖmRüMü BiR KiBRiTiN KaBıNDa T
    Süper olmuş saol :lol: deneyelim bakam

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    merci canım merci Cool

5. TaoShaman

TaoShaman Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    of bea :lol:

çok zor iş

gir eski bi servere parasıyla kastır :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

6. JuNioRKinG

JuNioRKinG Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HİÇ KİMSE M.K ATATÜRK Olamaz yanlızca onun izinden
    Saol extra eline emeğine sağlık deniycem Cool

7. LeeVanCleff

LeeVanCleff Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi Tg yi bende kesiom 80 Lv adamsın lord yarkan İsyutaru kessene :lol: :

8. HoLiGaN_

HoLiGaN_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol güzel olmuş

9. R@Do

R@Do Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önemli olan level diil sp dir siz siz olun gapı 2 den assagı düşürmein ya da 20 ile 40 arası 9 gapla sp kasıp rahat edin tekrar diorm level önemli deil charın skillleri önemli

10. RollsRoyce

RollsRoyce   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    80 lvle kadar gap 0 git
    sonra
    9 gap yap derim
    ama sen skıller önemli diyorsan 60 lvlde 100k sp olsa 80 lvl birini pvpde kesebilecen mi en önemli oyunda itemdir ondan sonra skıller gelır

11. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    ne lvl ne sp ne gap tek birşey bilirim 8 degree +7 ve üstü silahlı charın var mı yok mu Cool

12. JuNioRKinG

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  13. JuNioRKinG

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Katılıyorum Razz

14. RaPLeX

RaPLeX Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    söylemesi ayıptır +7 yemiyor bu set sosun+6 sete razı olduk ama hala silah yok klasik +7 mag87 xD

15. Ghost Spy

Ghost Spy Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    eski keşif dimi bu ben ilk geldimdede siteye vardı Wink

16. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    evet sitemizin anasayfasında vardı biraz süsledim ve foruma taşıdım tekrardan extraokk

17. mai_mai

mai_mai Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    whatever you want
    Bu da serverın ilk 5 inde olma rehberi :mrgreen: ehehehe

-Server açıldığı dakikada girmiş olun , (beni alakadar etmez GM den önce oyuna girmeniz gerekli) .

-Bu olay silksiz olmaz , açacağın charın hesabına server açılmadan silkini yükle ki 5 lvl olduğunda maymunu açabilesin , oyuna girdiğin anda item mall potlarından bütçene uygun olacak kadar al , manyanglara koştur kasmaya başla 8 lvl den önce şehre dönme , döndüğünde de weapon ve setini eksiksiz al .

-Görevlere gelince hangisini yapıp yapmayacağınızı söyleyecek değilim artık zaten ilk 5 e oynuyorsanız belli bir tecrübe ile hangi görevin zaman kaybettirmeyip , yapılması gerektiğini biliyorsunuzdur .

-10 lvl e kadar yerden kalkma , 20 lvl e kadar geri dönüş hakkın var bunları iyi kullan .

-Premium olayına gelince (ee tabiki premium olacak) ticket ı öyle hemen 10 lvl de açmayın bu önemli bir andır açtığınız saat 1 ay öyle gidecektir , en lagsız ve size en uygun boş olan 3 saatlik dilimi seçin (şahsen ilk ticket ı asla 19 - 20 lv den yani chajkileri görmeden önce açmam).

-Şimdi bot olayına gelirsek , eğer boş vakti olan 4 - 5 kişi değilseniz bota ihtiyacınız var ve botu beleş kullanmak isteyebilirsiniz lakin yedekte paralı olandan da bulunsun acil durumlar için ve herkesin bu konuda bana katılmadığı karşı çıktığı fakat isteyenlere ispatladığım kısmı bot asla sizden hızlı kasamaz elinizden geldiği kadar en azından ticket vaktinde elle kasın yani bol bol hand grinding :mrgreen:

-7/24 oyunda olun , önden giden adam kesinlikle spot sorunu yaşamaz ama spawn olayı bazı noktalarda berbattır (özellikle 35 lvl flowerlar ile 45 lvl flowerlar) botu bağlayacağınız yeri iyi seçin , uyumadan önce botu kontrol edin pk ayarları doğru mu ; bakın bakalım şehre döndüğünde herşeyini yapıyor mu ya da potcuda takılıyor mu ? Bunları kontrol etmeden yatarsanız bakarsınız ki sabaha kadar potcu ile pazarlık yapmış charınız .

-En önden giden adam nakit sorunu yaşayabilir evde olan 2. pc ya da multi client ile stalınızı , elixir&elementcinizi ayarlarsanız maddi yönden hiç zorlanmaz hatta kimsede olmayan itemleri tuzlu fiyata satıp epey iyi nakit yaparsınız .

-Str ci char için yeşil gözüken yaratıklar daima daha uygundur ama tercih meselesidir str yim kızıla da dalabilirim diyebilirsiniz . İntci adam için olay daha basit 2 nukede alıp ölmediği kırmızı lar (çoğunlukla magical moblardır) idealdir ya da elinde iyi bir silah varsa tekte aldığı beyaz ya da yeşiller mükemmeldir ayrıca bol miktarda item drop sağlarlar .

-Sp farm bu adamlar için 80 e kadar gereksizdir , 1 lvl dahi olsa fark bırakmayın bu farkta bile gelen exp miktarı %6 civarında düşmektedir . 80 olunca yaparsınız acelesi yok .

-Sp farmsız nasıl skillere sp yettireceğinize gelince , int bu konuda daha rahattır , fire light ice bu üçünden light kesinlikle seçilir diğeri tercihe bağlıdır , açacağınız skiller ice , light seçtiyseniz : ice guard , ice passive , ice nukeler , light imbue , light magical arttırıcı , light nukeler , speed serisi . Fire , light seçtiyseniz : fire imbue , fire nukeler , light nukeler , light magical arttırıcı , speeed serisi dir. Bir lvl boyunca alacağınız sp genellikle lvl inizin 3 up ını yapmanıza izin verir yani 59 - 60 up ı 1000 sp istiyorsa siz 59 lvl boyunca 2750 - 3250 sp toplamışsınızdır ; bunu unutmayın. Skilleriniz geride kalabilir dert etmeyin bir tek light ı götürseniz yine sorun çıkmaz ki siz int siniz bu yüzden bol bol ölüp bir nevi sp farm yapmış olursunuz (zaten sp ticket ve premium que. niz varsa mümkün değil geride kalmaları) . Str ye gelirsek 2 dal gideceksiniz başka şansınız yok hatta o bile yetmeyecek , benim önerim her zaman fire + pacheon/bicheon/heuksal (artık neciyseniz) , str ci vatandaş weapon serisini lvl inde , fire ı getirebildiği kadar (ister istemez geride kalıyor) , light ı da gönlünden ne koparsa hız için ya da tam tersi fire lvl inde weaponlar biraz geride kalabilir ama ilki daha sağlıklıdır . Neyse skillere gelince fire imbue , phy. arttırıcı , passive ; weapon serisinden en kulanışlı üç skill dir herkes ne olduklarını zaten biliyor , isimleri de aklımda değil zaten hepsinin .
    -Şimdi işin aksiyon kısmına gelirsek , bireysel takılmayın , kendinize sağlam bir guild bulun ve derdinizi anlatın (deyin ki ; birader ben kasıyorum öyle trade mırade yaparsınız beni alakadar etmez ama arada bir guild savaşı olur , büyük thief hunter kapışması olur o zaman katılırım deyin) sağlam grup işlerine takılın ki isminiz yürüsün .

-Globaliniz olsun , lazım olur , güzel bir item düşmüştür satılması gerekir veya birine küfür edilmesi gerekiyordur ya da tüm severda 40 lvl üstü adam olmamasına rağmen sizin canınız 45 lik silahınız için WTB globali atmak çekmiştir .

-Şimdi unique olayına gelince gidin kesin ama lvl inizdeyken gidin kesin ki exp. gelsin , kesin dediysekte öyle saatlerce beklemeyin . Siz unique ye değil unique size gelsin :mrgreen:

Ne yazdım be neyse unuttuğum bişeyler kesin vardır kendi tecrübelerinizi de ekleyin birinciliğe koşun işte Cool faydalı olduysak ne mutlu bana .

18. redur

redur Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :?!!! kardeş şu programı nerden indirecez ya bir türlü onu bulamadım :) :lolmuch:

19. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    teşekkrler mai güzel bilgiler olmuş Wink

20. mai_mai

mai_mai Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    whatever you want
    Teşekkürler hacı , ticket ın 10 lvl de açılması kısmı hariç herşeye katılıyorum :lolmuch: Neyse artık yazın NWO grubu olarak yeni serverda uygulamalı olarak ss ler eşliğinde gösteririz forumdakilere , inceliklerini ve püf noktalarını oyunun :lol: