Account İd ve Pw Yazıp Girişe Tıklıyorum

Tıkladıktan Sonra Nedeni Bilinmeyen Süresiz Yasaklanma Çıkıyo Okan Abi İle Konuştum Ama Nedeni Bilinmiyor :(

Ve Kayıt Tarihine Baktığımızda Ne Kadar Eski Bir Tarihimin Olduğunu Görüyoruz

2007'den Beri EXL

2009'dan Sonrada EXL
:headbang:

2 Sene Önce Ronin Penny Vardı Ne Ps Yaparlardı ama :D İmza Dileniyodu Onlardan Herkez :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dur ben bunu bugün bir inceleyeyim lagroad kayıtlarına ineyim olayı anlarım sana buradan bilgi veririm ok güzelim ^^

2 yıllık bir süreç neden banlanmış bir hata mı var öğrenelim bakalım.

Moderatör iken Son mesajlarını taratmıştım, EXL Eziliyor diye bir konu açmışsın, çöpe taşınmış ve ban yemişsin :coffee:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Lithium demiş ki:
Moderatör iken Son mesajlarını taratmıştım, EXL Eziliyor diye bir konu açmışsın, çöpe taşınmış ve ban yemişsin :coffee:
hmm o vakit benim daha olayı araştırmama hiç gerek yok fazlasıyla hak etmişsin sen kuzum :coffee:

Kaç senesinde üye olduğun önemli değil. Süresiz yasaklanmışsan süresiz yasaklanmışsındır.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JasonWalker demiş ki:
Kaç senesinde üye olduğun önemli değil. Süresiz yasaklanmışsan süresiz yasaklanmışsındır.

Bu cümle kayıtlara geçilsin lütfen , içinde bu kadar büyük anlamlar yatan bir cümle bu zamana kadar kurulmamıştır.

Süresiz yasaklanmışsan , süresiz yasaklanmışsındır.

Hadi canım demezler mi adama :mrgreen: :lol:

Ya Yemin Ederim Arkadaşım Yazmıştı O Konuyu Ben Değil Yemin Ederim Diyorum Bakın Arkadaşımla Benimdi Onun Nicki WarriorSouL du ben Lagroad Yaptım Die Oda Böle Bi Konu Açmıştı Yemin Ederim Ben Yazmadım :(

Account paylaşımı yasaktır, kullanım koşullarını kabul ederken okumuyorsun zannımca.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuv ilk önce sebepsiz yere banladınız diye geliyorsun , sonra sebep çıkartıyoruz önüne , bunu arkadaşım açmıştı diyorsun. Madem böyle bir şey olduğunu biliyorsun ilk başta bunu bize söylemek yerine , niye boşu boşuna banlandım gibisinden konu açıyorsun ?

Gerek yok bence konuyu uzatmaya hacım, 2007 yılında kayıt olurken karşınıza çıkan kullanım koşulları maddelerini okusaydı haberi olurdu account paylaşımının yasaklığından. Şuan o kurallar geçerli değil ama yinede yapımcı firma her hakka sahiptir, bu haklarda saklıdır =p

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
screamadle demiş ki:
Gerek yok bence konuyu uzatmaya hacım, 2007 yılında kayıt olurken karşınıza çıkan kullanım koşulları maddelerini okusaydı haberi olurdu account paylaşımının yasaklığından. Şuan o kurallar geçerli değil ama yinede yapımcı firma her hakka sahiptir, bu haklarda saklıdır =p
wuhuuu :buddha: :wink1:

Ya Lütfen Ben EXL Fanatiğiyim :headbang: İnsanların Profilde 2007 Tarihini Görüp Vay be 2007'den Beri EXL da Deyip Gururlanmak İstiyorum...

Lütfen Ama Lütfen 2 Yıl İçinde Tek İsteğim Bu Sizden :!!&%&!

Kemalist demiş ki:
uuv ilk önce sebepsiz yere banladınız diye geliyorsun , sonra sebep çıkartıyoruz önüne , bunu arkadaşım açmıştı diyorsun. Madem böyle bir şey olduğunu biliyorsun ilk başta bunu bize söylemek yerine , niye boşu boşuna banlandım gibisinden konu açıyorsun ?
Ya Öle Bir Konu Olduğunu Bilmiyordum Eve Geldim Siteye Girdim Süresiz Yasaklanma Aşırı Üzüntü Duymuştum :( Öle Bir Konu Varsada Yani Arkadaşım Açmıştır Gibisinden...

screamadle demiş ki:
Ya Dürüst Olalım Nerdeyse Kimse Okumuyo Kullanım Koşullarını Bende Onlardan Biriyim Ama 1 Hata Yaptım Accountum 1 Sene Önce Banlandı...1 sene Bana Yeter Bu Kadar Ceza Bence Sizce Bu Kadar Şeyden Sonra EXL Seçmem Normal mi ?

Yukarı Alt