Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Net aleminin en kaliteli ve en karizmatik ailesi haa ayrıca hepsi birer silkroad fanatiği.

extraloob türkiyenin en iyi silkroad paylasım sitesine sahip harika bir programmerdir :twisted:

Kurulduğu ilk andan beri kalitesiyle dikkat, yönetimi olsun üyesi olsun ;gerçekten mükemmel insanlardan oluşan bir sitenin ötesindeki oluşum, platform
Oyun bahçemiz...

kendini bilmez ve hayatın rutinligine kendini kaptırmış insanların rahatça zaman geçirebilecegi forum..diger kolpa silkroad forumlarına benzememesinin yegane sebebi içindeki sevimli üyelerin sıcak mı sıcak sohbetleri..

Prada

No dc ararken gördüğüm, Ooo burası sağlammış, program çokmuş diyip sömürmeye başladığım ( :santa: ) sonra güzel vakit geçirdiğimi anladığım, daha sonrada güzel arkadaşlıklar edindiğim yardım isteyenlere yardım ettiğim artık bi aile gibi gördüğüm eşsiz forum..

Bu kadar kişiyi bir araya getirip , sürekli yeniliklerle foruma renk katan bu ortamı hazırlayan başta extraloob ve ona destek olanlara hepimizin bi teşekkür borcu var sanırım ?!!!!!!!

Liu

rank8
bir arkadaşımın tavsiye üzerni geldiğim ve hala kopamadığım fanatiği oldum büyük bir aile ortamı sağlıyan belli kurallar içinde sıkılmadan eğlenebildiğim bir forum sitesi clasiği :santa:

site:tüm silkroad siteleriin örnek almaya çalıştığı türkiyenin en paylaşımcı forumudur.
extraloob (admin:D):forumun ,abisi,kurucusu en yararlı kişisidir.forumu bir tutan yegane bir insandır.

Kapalı kaldığı zaman sürecinde bilgisayarın başına geçip de ne yapacağımı bilemememi sağlayan,geri kalan zamanlar günümün en az 2 saatini ayırdığım adeta 2.Evim.

Bize bu olanağı sunduğu için başta extraloob'a ve daha sonra sitenin oluşmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.

O_o

Bir sürü çakması bulunan, Dünyanın en iyi Silkroad paylaşım sitesi. Ayrıca hiçbir yerde bulunmayacak bir aile ortamına sahiptir ^_^

sadece oyun muhabbetinin geçmediği kişisel paylaşımların özgürce olduğu(istisnalar dışında) kendisine bağımlı kıldıran bir site..

Çok saçma gelicem ama benim için sagopa kajmerden farksız bir kişi. Sago dinlerken çoğu zaman avatardaki resmi gözümün önüne gelir,resmi gördükcede sago dinleyesim gelir :P
Yaptıklarını her zaman örnek almışımdır. Ben çok yol ayrımı yaşadım. Tercihlerimde fikirleri ve düşünceleri hep öncülük olmuştur. Karşılıklı sohbetlerde insana inanılmaz özgüven duygusu hissettiren, gaz veren :P yapıya sahip bir kişiliktir :kalp:

PS:Bu metni yazmak 25dk mı aldı. Bırakıyorum sözlük yazarlığını :P :mrgreen:

Kültürlü , araştırmacı işini bilen işini kaliteli yapan sayın adminimiz..

Ps: Bu forumda ingilizce'yi onunla konuşurken en zevk aldığım kişi :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Maserati demiş ki:
Kültürlü , araştırmacı işini bilen işini kaliteli yapan sayın adminimiz..

Ps: Bu forumda ingilizce'yi onunla konuşurken en zevk aldığım kişi :P

soo what u think about me honey :P

En başta süper ss'ler bulduğum daha sonra güzel bilgiler bulduğum daha sonra güzel bir aile olduğunu anladığım ve şuan her mozilla firefox'u açtığımda sağ üst köşeye tıklayıp açtığım site.

Yukarı Alt