hata bu sabah başladı bende mevcut silkroad kurulum dosyasını silip siteden güncelini indirdim ve indirme yeni bitti ama tekrar aynı hatayı aldım lütfen yardım edin :cry:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Teşekkürler öncelikel yardım etmeye çalıştığınız için.

1.02 GB lık clienti daha 1-2 saat önce indirdim silkroadın resmi sitesinden. Ondan önceki clientide ordan indirmiştim dün geceye kadar sorunsuz çalışıyordu. Sabah server bakımından sonra bir türlü update almadığı için oyunu kaldırdım, önce elimdeki mevcut clientle kurmayı denedim. o zamanda bu hatayı verdi. O clientide sildim. 5-6 saatte indi ancak yeni client fakat buda aynı hatayı veriyor.

-host dosyasındaki kolay giriş için yazdığımız 4 satırlık komutu temizledim restart attım hata düzelmedi.

-defalarca yüklemeyi denedim ( en az 30 olmuştur.) her seferinde aynı hata.

-Espio'nun tavsiye ettiği gibi silkroadonline ın resmi sitesini açıp yüklemeyi denedim. olmadı.

-modeme restart atmayı denedim. o da olmadı.

başka bir çözüm öneriniz varmıdır?

Birde ben bu hatayı çook eskiden daha legend1 ilk geldiğinde almıştım. bir hevesle legend1i indirmiştim aklımca onu indirdiğimde uptade oluyor direk legend1e geçiyorum zannetmiştim. ama onu indirdiğimde daha 5-6 gün vardı resmi olarak updatenin gelmesine, o 5-6 gün boyunca yeni clienti kurmaya çalıştığımda bu hatanın aynısını veriyprdu, normal clientten oynayabiliyordum ama oyunu.

Garip hiç olmaması gereken bir hata gibi. yarım yamalak ingilizcemle çevirebildiğim kadarıyla;

Bu client dosyası Legend4- Hotan kalsesi update'inden sonra kullanılabilinir.
Update günü geldiğinde oyuna hızlıca girmek isteyen kullanıcılar clienti o güne kadar saklasınlar. o gün kullanabilirler.

gibi birşeyler anlıyorum.

İndirdiğim client sanki Legent 4 henüz resmi olarak gelmemiş gibi davranıyor...

Çaresizce gelebilecek yardımlarınızı bekliyorum.

Surumde sorun oldugunu sanmiyorum , ilkercindik in bir programi vardi sro serverina baglanan zamaninda ki start gelmeme problemi icin , onu bulup indirebilirsen sorunu cozebilir diye dusunuyorum.

stcher1536 demiş ki:
Teşekkürler öncelikel yardım etmeye çalıştığınız için.

1.02 GB lık clienti daha 1-2 saat önce indirdim silkroadın resmi sitesinden. Ondan önceki clientide ordan indirmiştim dün geceye kadar sorunsuz çalışıyordu. Sabah server bakımından sonra bir türlü update almadığı için oyunu kaldırdım, önce elimdeki mevcut clientle kurmayı denedim. o zamanda bu hatayı verdi. O clientide sildim. 5-6 saatte indi ancak yeni client fakat buda aynı hatayı veriyor.

-host dosyasındaki kolay giriş için yazdığımız 4 satırlık komutu temizledim restart attım hata düzelmedi.

-defalarca yüklemeyi denedim ( en az 30 olmuştur.) her seferinde aynı hata.

-Espio'nun tavsiye ettiği gibi silkroadonline ın resmi sitesini açıp yüklemeyi denedim. olmadı.

-modeme restart atmayı denedim. o da olmadı.

başka bir çözüm öneriniz varmıdır?

Birde ben bu hatayı çook eskiden daha legend1 ilk geldiğinde almıştım. bir hevesle legend1i indirmiştim aklımca onu indirdiğimde uptade oluyor direk legend1e geçiyorum zannetmiştim. ama onu indirdiğimde daha 5-6 gün vardı resmi olarak updatenin gelmesine, o 5-6 gün boyunca yeni clienti kurmaya çalıştığımda bu hatanın aynısını veriyprdu, normal clientten oynayabiliyordum ama oyunu.

Garip hiç olmaması gereken bir hata gibi. yarım yamalak ingilizcemle çevirebildiğim kadarıyla;

Bu client dosyası Legend4- Hotan kalsesi update'inden sonra kullanılabilinir.
Update günü geldiğinde oyuna hızlıca girmek isteyen kullanıcılar clienti o güne kadar saklasınlar. o gün kullanabilirler.

gibi birşeyler anlıyorum.

İndirdiğim client sanki Legent 4 henüz resmi olarak gelmemiş gibi davranıyor...

Çaresizce gelebilecek yardımlarınızı bekliyorum.
Öncelikle bu dosyayi indir http://rs105.rapidshare.com/files/269529017/Legend4PlusInstaller-www.extraloob.com.rar çalıştır rar sifresi http://www.extraloob.com ondan sonra setup dosyasını çalıştır kurulumu yapacaktır. Daha sonra update yap oyunu ve oynamaya başla.

Teşekkürler tekrar cevaplarınız için.

Xanthos, Eset'i kaldırıpta denemiştim, ama olmamıştı.

Masaüstüne indirmiş olduğum clienti d nin içine atıp silkroadı d ye kurmayı denedim. Oldu.

Bu sorun başına gelen arkadaşlar bu yöntemi denesinler belki yardımcı olabilir.

Konu amacına ulaşmıştır.

Yukarı Alt