DampyrE demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
DampyrE VIP değil ki mod. :lolmuch: Liste karışmış hacım. Aslında sürekli güncellenen bi Extraloob Widget / Gadget tarzında bişey yapsak masaüstünde dehşet olur.
çok güzel olmuş.. inidireyim hemen...

beni de VIP ten silmen uzun mu sürer Rolling Eyes
yok sürmez ama yarın halledebilirim Sad v.2.1 ile beraber gelebilir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bak jason gördün mü basitten başladın nasıl geliştirdin programı 1 ay sonra biz bile hayretlerle bakarız devam güzelim devam mükemmel oldu hiç acele etme aklına geldikçe yenilikleri ekle ve v.1.1 beta v2.0 final gibi devam et capişşş extrabeer

extraloob demiş ki:
bak jason gördün mü basitten başladın nasıl geliştirdin programı 1 ay sonra biz bile hayretlerle bakarız devam güzelim devam mükemmel oldu hiç acele etme aklına geldikçe yenilikleri ekle ve v.1.1 beta v2.0 final gibi devam et capişşş extrabeer
teşekkürer yavaş yavaş çözüyorum inşallah süper bi program olcak yakında Cool :lolmuch: :lolmuch:

Yani extraloob deği ben yaptım ve tüm hakları saklıdır... Size dava açabilir sizi mahkemelerde süründürebilirim emeklerimi çiğneyemezsiniz. Bunun cezasını ağır ödersiniz :mrgreen:

Ronin demiş ki:
Yani extraloob deği ben yaptım ve tüm hakları saklıdır... Size dava açabilir sizi mahkemelerde süründürebilirim emeklerimi çiğneyemezsiniz. Bunun cezasını ağır ödersiniz :mrgreen:
tamam ya ibrahim abi :lol: valla korktum :lol:

extraloobu biliyorum çok seviyosunuz ama o yapmadı ben yaptım yaa :lol: :lol: :lol: Mahkemeye vceririm :lol: Hakkımı yedirtmem hehea kahvekeyfi :mrgreen:

Ronin demiş ki:
extraloobu biliyorum çok seviyosunuz ama o yapmadı ben yaptım yaa :lol: :lol: :lol: Mahkemeye vceririm :lol: Hakkımı yedirtmem hehea kahvekeyfi :mrgreen:
ya ne biliyim senin yaptını :lol: konuyu extraloob açmıştı bende o yaptı sandım :mrgreen: :mrgreen:
bu arada no mahkeme (mahkeme korkum varda :mrgreen: )

Ozaman Made By Ronin yaz vermiyim mAhkemeye :lol: Veririm ben onun patentini aldım borumu kardeşim koca extraloob.com'un bannerı :lol: AAAA hmm

Ronin demiş ki:
Ozaman Made By Ronin yaz vermiyim mAhkemeye :lol: Veririm ben onun patentini aldım borumu kardeşim koca extraloob.com'un bannerı :lol: AAAA hmm
zaten 1.0 versiyonu eskide kaldı :lol: 2.2 de Made by Ronin yazcam söz nolur mahkemeye verme :lolmuch: :mrgreen: :mrgreen:

Hala mahkemeye verme taraftarıyım yanlışını düzeltene kadar düzelttiğin anda kararımdan vazgeçerim aksi taktirde mahkemelerde süründürürüm seni :mrgreen: hmm

Ronin demiş ki:
Hala vermeye taraftarıyım yanlışını düzeltene kadar düzelttiğin anda kararımdan vazgeçerim aksi taktirde mahkemelerde süründürürüm seni :mrgreen: hmm
yapıyom ikna ettin beni :lol:

Yukarı Alt