Majestic demiş ki:
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
lol varmı konuşma kaydın yada ss benzeri lafını destekliycek bir belge yoksa karşıma gelme böyle laflarla:D
Kemal heryerde eziksin. :mrgreen: Boşa konuşma extra seni dörde böler. :twisted: :mrgreen: :lol:
+999999999999999999999999999999999999999999999999999^^
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir tane manager hilton site adı ile respecti banlayabilirmi ardından sago denilen nwo gorunumlu gizli global modu da user uye haline getirebilirmi demek sözlerim ss ler ile egale ediliyor hmmm managerlar tiz vurun bu ikisinin kellesini :P

ulen delikanlı gibi yazın hayvanlar gibi lag yokmuydu ben pvp yapıyorum yazılar 30sn sonra geliyor braunxa diyorum ne oluyor diye diyor lagdasın bir bakıyorum yerdeyim 20k yı ben görmedim demek ki lagdaymışım bugda olmuşur o kadar lagda normaldir :P

Ya bişey yazardımda şimdi buraya :D

Hepimizde lag vardı sendeki kadar..Hepimiz görüyoruz o 20 k yı nedense birtek sen görmüyorsun :D (6-7 kişi )

Hindistan'mı giriyorsun 128 bit internetinmi var mantıklı açıklama pls :mrgreen:

extraloob demiş ki:
bir tane manager hilton site adı ile respecti banlayabilirmi ardından sago denilen nwo gorunumlu gizli global modu da user uye haline getirebilirmi demek sözlerim ss ler ile egale ediliyor hmmm managerlar tiz vurun bu ikisinin kellesini :P

ulen delikanlı gibi yazın hayvanlar gibi lag yokmuydu ben pvp yapıyorum yazılar 30sn sonra geliyor braunxa diyorum ne oluyor diye diyor lagdasın bir bakıyorum yerdeyim 20k yı ben görmedim demek ki lagdaymışım bugda olmuşur o kadar lagda normaldir :P
abi adamın hayatı ufaktan yalanlarla sürüyor...
ben 20 k yi atınca extranın söyledigi söz 20k yedik iyimi:p.. olmustu:D

Hah evet bende hatırlıyorum...

Extra'nın bir yalanı daha çıktı ortaya '' 20 k yedik iyimi '' Demişti..Vallaha hatırlıyorum :D

Ahh extra ahh ne yapcaz biz seninle :D

Yaw oldumu şimdi .. Koskoca admini yerlerden topluyoruz :mrgreen: Yapmayın rezil ettiniz adamı :P :P
Herşeyi de açıklamayın kapalı kalsın ben Hiltonu nasıl aglattıgımı yazıyormuyum hiç :P :D :mrgreen: :twisted:

xFactor bro iyi vurmuşsun valla helal ben daha fazla vurursun sandım :P :twisted: :mrgreen:

Yukarı Alt