GNR demiş ki:
FUGlTlVE demiş ki:
bjk190309 demiş ki:
İstediğini düz bu oyun böyle adi sen milyarlar verirsin adam 500m golda nova dagger alır desperate ile bi crit çakar yerlerdesin :nod:

oynamayı bilmezsen üstünde +10 set olsun bişey yapamazsın
:P alakası yok sro da pvp yapmadın sanırım sen
sen warriorla rogueyle kapışırken savunmanı yapamazsan öle öle bi hal olursun 10-0 gibi bi sonuç ortaya çıkar öyle nova setsiz adama karşı :D

70k crt de cabası...

ben böyle rezalet görmedim...

extraloob oynamayı bilseydi en başta fire wall açardı ki yatır yemesin, fire imbue kullanmamasıda diğer bi ezikliği

ugur3407 demiş ki:
extraloob oynamayı bilseydi en başta fire wall açardı ki yatır yemesin, fire imbue kullanmamasıda diğer bi ezikliği
Roguede armor son tamam da nuker gelse yerlerde :-)

Nacizane eski glavierlerden biri olarak birkaç bişey söylemek istiyorum.
1.Eu char vigor+heal kullanıyor.Çin çarın vigor kullanması şart ve çok normal.Sen kullanmamışsın.
2.Kalkan kullanıp gerekli yerlerde icewall basman gerekiyordu.Mesela yerden ayağa kalkarken.
3.Madem herşey mübahtı gerektiği yerde firewall kullanacaktın yere düşmemek için, anı kurtarana kadar en azından.
4.Clerice karşı tabi ice imbue gereksiz.Fire en yüksek damageyi verir.
5.Stun tutturdun mu mutlaka fly dragon+ghost...biri crit tutsun zaten %70 lere düşen hpyle hiç ama hiçkimse kurtulamaz.

eu charlarn gelmesi oyuna çok şey getirdi.. eskiden sadece itemi olan kazanırdı eu charlar gelnce yere yattıktan ve eğer kalkabilrsen kalktıktan sonra kullandığın skiller+tercihler çok önemli

Yukarı Alt